| Параметър | Стойност |
| Размер: | 10.4" |
| Резолюция: | 1024x768 |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1200 :1 |
| Ъгли на виждане: | -88~88(H) ; -88~88(V) |
| Цветове на дисплея: | 16.2 M |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| Power Over Ethernet: | да |
| VESA: | 75x75 + 100x100 |
| Стойка: | без стойка |
| Функции: | OSD - 5 Keys: - , + , Power , Esc , Enter |
| Включени аксесоари: | VGA cable (1.8m) HDMI cable (2m) |
| Енергопотребление: | 10 W |
| Сертификати: | CE, FCC, IEEE 802.3at (25 W), IEEE 802.3af (15 W) |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front |
| Работна температура: | -0°C ~ +50°C |
Виж още Специализирани Монитори Winmate
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 10.4" (26.41 см) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
982.21 €
/1921.03 лв
120.00 € лв -
257.68 €
/503.98 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.61 €
/198.73 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
80.77 €
/157.98 лв
120.00 € лв -
80.77 €
/157.98 лв
120.00 € лв -
91.59 €
/179.13 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
110.33 €
/215.78 лв
120.00 € лв -
353.08 €
/690.57 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
230.54 €
/450.90 лв
120.00 € лв -
65.91 €
/128.91 лв
120.00 € лв -
182.15 €
/356.26 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
95.25 €
/186.29 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
85.80 €
/167.81 лв
120.00 € лв -
223.45 €
/437.03 лв
120.00 € лв -
282.28 €
/552.09 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
337.11 €
/659.32 лв
120.00 € лв -
367.46 €
/718.69 лв
120.00 € лв -
248.77 €
/486.55 лв
120.00 € лв -
723.28 €
/1414.62 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв
-
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
98.90 €
/193.43 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
126.99 €
/248.37 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
127.72 €
/249.81 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
246.91 €
/482.92 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
134.82 €
/263.68 лв
120.00 € лв -
174.18 €
/340.67 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв
Интерактивен дисплей LG 17BR30T-B, 17" (43.18 cm) SXGA сензорен дисплей, VGA210.87 €
/412.43 лв
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Тъч монитор ViewSonic TD2423, 23.6" (59.94 cm) VA панел, 75Hz, Full HD, 7ms, 20 000 000:1, 250cd/m2, HDMI/DVI/VGA, 1г. гаранция270.47 €
/528.99 лв

















































































