Specifications
Performance
| Display Size | 27" |
| View Area | 597.9x336.3 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.3114x0.3114 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 82 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | 2Wx2 |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 16.3W / 34W |
| Power Adapter | Integrated |
Design
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 2.3 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
Dimensions (WxDxH)
|
|
Connectivity
| USB Port | None |
| Video Connector | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Network Connectivity | None |
Certifications
| Environmental Certification | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-D), Volatile Organic Compound Certification, RoHS |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Flicker Free |
| Sync Technology | None |
| Special Features | Natural Low Blue Light |
Software
| Operating System | Support Windows 10, Windows 11 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.82 €
/148.28 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
112.12 €
/219.28 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
328.39 €
/642.27 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
954.21 €
/1866.27 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
117.31 €
/229.44 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
267.69 €
/523.55 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.14 €
/256.48 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
124.12 €
/242.76 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
369.99 €
/723.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
219.00 €
/428.33 лв
120.00 € лв
-
237.80 €
/465.11 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Монитор Lenovo Legion 24-10 (68C8GAC3EU), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 240Hz, Full HD, 1ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI129.00 €
/252.30 лв
Монитор AOC 24G4XE, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 80 000 000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI128.68 €
/251.67 лв
Монитор Iiyama ProLite XU2493HS-B6, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 0.5ms, 80 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI129.46 €
/253.21 лв


































































































