| Параметър | Стойност |
| Размер: | 23.8" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.2745mm |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Fingerprint |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178º / 178º |
| Време за реакция: | 16 ms |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| Изходи: | 1 x 3.5 mm audio jack |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | Anti-fingerprint coating, touch through-glass, Water tight seal, landscape, portrait, face-up |
| Включени аксесоари: | Cables: power (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m); Guides: quick start guide, safety guide ; Other: AC adapter, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM), L-Bracket; external control pad |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 25 W |
| Сертификати: | CB, CE, TUV-Bauart, CU, cULus |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front |
Виж още Специализирани Монитори Iiyama
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
Data Sheet
iiyama LED-Monitor ProLite TF2415MC-B2 - 60.5 cm (23.8") - 1920 x 1080 Full HD Brochure
iiyama LED-Monitor ProLite TF2415MC-B2 - 60.5 cm (23.8") - 1920 x 1080 Full HD User manual
iiyama LED-Monitor ProLite TF2415MC-B2 - 60.5 cm (23.8") - 1920 x 1080 Full HD Brochure
iiyama LED-Monitor ProLite TF2415MC-B2 - 60.5 cm (23.8") - 1920 x 1080 Full HD User manual
iiyama Touch-Display ProLite TF2415MC-B2 - 60.5 cm (23.8") - 1920 x 1080 Full HD User manual
Енергиен етикет
Продуктов информационен лист
Енергиен етикет на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
| Екран размер: | 23.8" (60.45 см) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | E |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.60 €
/132.21 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
91.94 €
/179.81 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
663.98 €
/1298.63 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.60 €
/732.65 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
400.43 €
/783.16 лв
411.52 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей NEC 60005052 E498, 48.5"(123.2 cm) 4K/UHD LED дисплей, HDMI, VGA, USB-C, LAN642.08 €
/1255.80 лв
Публичен дисплей Samsung QM43C, 43" (109.22 cm) 4K/UHD IPS дисплей, HDMI, DisplayPort, USB, Jack 3.5mm, RS232, Wi-Fi, Bluetooth, LAN663.50 €
/1297.70 лв
Публичен дисплей NEC 60005054 E558, 54.6" (138.6 cm) 4K/UHD LED дисплей, HDMI, VGA, USB-C, LAN674.20 €
/1318.61 лв































































































