Intentional design in every part
At the heart of our design is a commitment to sustainability. That's why our monitor is crafted with recycled materials from top to bottom, including up to 85% post-consumer recycled plastic[4], 100% recycled aluminum 50% recycled stee, and at least 20% recycled glass[7], making up to 46% recycled content by weight[8]. Using these materials helps reduce waste and lower environmental impact.
Maximize productivity
Easy Arrange tiles apps across screens with pre-set partitions and customizes up to five windows, enhancing multitasking. Easy Arrange Memory saves and restores app profiles manually, on schedule, or at start-up.
Customize your views
Work comfortably, day or night. Automate your brightness and contrast settings to match your schedule.
Vivid colors
Immerse yourself in breathtaking 4K visuals with in-plane switching technology. Enjoy vibrant colors with 99% sRGB. The 1500:1 contrast ratio and HDR readiness deliver excellent depth and detail.
| Specification | |
|---|---|
| Screen Size Class | 27" |
| Viewable Screen Size | 27" |
| Screen Mode | 4K UHD |
| Panel Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Response Time | 4 ms (8ms GTG, 5ms GTG, 4ms GTG) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.1554 mm x 0.1554 mm |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Mount Type | Panel Mount |
| Backlight Technology | LED Edgelight System |
| HDCP Supported | Yes |
| Maximum Adjustable Height | 5.12" |
| Tilt Angle | -5° to 21° |
| Swivel Angle | -30° to 30° |
| Features | Narrow Bezel, Mercury-free, Arsenic-free Glass, PVC Free, BFR Free, Cable Lock Slot, Anti-glare, Eye Comfort Technology |
| Horizontal Frequency | 27 kHz to 270 kHz (DisplayPort 1.4), 27 kHz to 270 kHz (HDMI 2.1) |
| Vertical Frequency | 48 Hz to 120 Hz (HDMI 2.1), 48 Hz to 120 Hz (DisplayPort 1.4) |
| Adjustable Stand | Yes |
| Stand Adjustments | Tilt, Swivel, Height, Pivot |
| Stand Included | Yes |
| Pivot Angle | +/-90° |
| Glass Hardness | 3H |
| Maximum Resolution | 3840 x 2160 |
| Standard Refresh Rate | 120 Hz |
| Color Supported | 1.07 Billion Colors |
| Native Contrast Ratio | 1,500:1 |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Tearing Prevention Technology | FreeSync Premium |
| Color Gamut | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Maximum Preset Resolution | 3840 x 2160 at 120 Hz |
| Pixel Per Inch (PPI) | 163 |
| Built-in Devices | NA |
| Connectivity | 2 HDMI ports (HDCP 1.4 & 2.3), 1 DisplayPort 1.4 |
| Operating Temperature Range | 32°F (0°C) to 104°F (40°C) |
| Non-operating Temperature Range | -4°F (-20°C) to 140°F (60°C) |
| Operating Humidity Range | 10% to 80% (Non-condensing) |
| Non-operating Humidity Range | 5% to 95% (Non-condensing) |
| Maximum Operating Altitude | 16,400 ft |
| Maximum Non-operating Altitude | 40,000 ft |
| Input Voltage Range | 100V AC to 240V AC |
| Operating Power Consumption | 25.20 W |
| Standby Power Consumption | 0.4 W |
| Off-Mode Power Consumption | 0.3 W |
| Frequency | 60 Hz, 50 Hz |
| Maximum Power Consumption | 67.4 W |
| Voltage Current | 1.80 A |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Height (without stand) | 14.02" |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.44 €
/227.73 лв
-
366.30 €
/716.43 лв
-
559.30 €
/1093.89 лв
-
1960.76 €
/3834.91 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
239.78 €
/468.97 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.60 €
/132.21 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
91.94 €
/179.81 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
663.98 €
/1298.63 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
366.30 €
/716.43 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
400.43 €
/783.16 лв
411.52 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
394.41 €
/771.39 лв
403.33 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Acer Nitro ED340CUS3bmiipx (UM.CE0EE.301), 34" (86.36cm), VA панел, 180Hz, QHD, 1ms, 100 000 000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI310.98 €
/608.22 лв
Монитор Asus ZenScreen Go MB16AHP, преносим, 15.6" (39.6cm) IPS панел, Full HD, 700:1, 220 cd/m2, USB-C, Micro HDMI, 7800mAh батерия310.96 €
/608.18 лв
Монитор BenQ PD2705Q (9H.LJELA.TBE), 27" (68.58 cm) IPS панел, 2K QHD, 5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Type C, USB310.96 €
/608.18 лв




























































































