IIYAMA TF2234MC-B7X
| Design | Open Frame |
| Diagonal | 21.5", 54.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Native resolution | 1920 x 1080 (2.1 megapixel Full HD) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | 350 cd/m² typical |
| Brightness | 305 cd/m² with touch |
| Static contrast | 1 000:1 with touch |
| Light transmittance | 87% |
| Response time (GTG) | 8ms |
| Viewing zone | horizontal/vertical: 178°/178°, right/left: 89°/89°, up/down: 89°/89° |
| Colour support | 16.7mln |
| Horizontal Sync | 30 - 84kHz |
| Viewable area W x H | 476.0 x 267.7mm, 18.7 x 10.5" |
| Pixel pitch | 0.247mm |
| Bezel colour and finish | black, matte |
| Touch technology | projective capacitive |
| Touch points | 10 (HID, only with supported OS) |
| Touch method | stylus, finger, glove (latex) |
| Touch interface | USB |
| Supported operating systems | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Through-Glass | 6mm |
| Palm rejection | yes |
| Analog signal input | VGA x1 |
| Digital signal input | HDMI x1 DisplayPort x1 |
| HDCP | yes |
| Extra | anti-fingerprint coating, touch through-glass |
| Glass thickness | 1.5mm |
| Glass hardness | 7H |
| Water and dust protection | IP65 (front) |
GENERAL
| OSD languages | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, PL |
| Control buttons | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| User controls | picture (contrast, brightness, H.position, V.position, phase, clock, auto adjust), advanced (color temp., sharpness), OSD (time out, position, H-position, V-position, Touch switch), option (reset, language, source select, display mode, factory) |
| Plug&Play | DDC2B |
MECHANICAL
| Orientation | landscape, portrait, face-up |
| VESA mounting | 100 x 100mm |
Виж още Специализирани Монитори Iiyama
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
iiyama ProLite TF2234MC-B7X - LED monitor - Full HD (1080p) - 22" Brochure
iiyama ProLite TF2234MC-B7X - LED monitor - Full HD (1080p) - 22" User manual
Iiyama Touch-Display ProLite TF2234MC-B7X - 55.9 cm (22") - 1920 x 1080 Full HD User manual
Продуктов информационен лист
Енергиен етикет на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
| Екран размер: | 22" (55.88 cm) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | E |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.94 €
/132.88 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
663.98 €
/1298.63 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Sharp MultiSync E439, 43" (109.22 cm) WUXGA дисплей, HDMI, LAN, USB-C, RS-232C569.89 €
/1114.60 лв
Интерактивен дисплей IIYAMA T1732MSC-B1SAG, 17" (43.18 cm) SXGA TN сензорен дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA552.76 €
/1081.11 лв
Публичен дисплей Philips 43BFL2214/12, 43" (109.22 cm) 4K/UHD, HDMI, USB, LAN, Wi-Fi586.53 €
/1147.15 лв























































































