Samsung LH32QMRBBGCXEN
- Slim and symmetrical design
The QMR series features a symmetric design simplifying wall mounting and ensuring installation is seamless. The flat back and slim depth will ensure a display that will stand the test of time. - Clean cable management
With QMR's cable guide feature, retailers are able to tuck away messy cables from view. This allows for a clean and visually-appealing shopping expeience for customers, even when the back of the display is visible. - Powerful, all-in-one solution
SSSP is an all-in-one solution that simplifies installation and maintenance. With Tizen 4.0, businesses can enjoy easy development, reinforced capability with multiple web formats and standards and secured protection. - Wi-Fi and Bluetooth built in
Built-in Wi-Fi and Bluetooth allow for more personalized and interactive services as well as simplifying how businesses showcase content. Whether it's to make networking simpler or enabling interactive beacon technology in-store, QMR series displays help businesses move into the future of retail.
| General | |
| Product Type | LED-backlit LCD flat panel display |
| Power Consumption Operational | 72 Watt |
| Diagonal Class | 32" |
| Commercial Use | Yes - digital signage |
| Series | QMR-B Series |
| Sensors | Infrared (IR) |
| Video Interface | HDMI |
| HDMI Ports Qty | 2 ports |
| PC Interface | DisplayPort |
| Picture Enhancements | Mega Dynamic Contrast Ratio, 72% Colour Gamut |
| Design | Slim Design |
| Dimensions | Without stand |
| Width | 72.51 cm |
| Depth | 3.46 cm |
| Height | 41.96 cm |
| Weight | 5.7 kg |
| Display | |
| LCD Display Technology | VA |
| Pixel Pitch | 0.36375 mm |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Format | 1080p |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Coating | 2% haze |
| Image Contrast Ratio | 5000:1 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Viewing Angle | 178 degrees |
| Viewing Angle (Vertical) | 178 degrees |
| Response Time | 8 ms |
| Commercial Features | SMART Signage Platform |
| Features | Pivot, SSSP, clean cable management, Samsung Workspace secured by Knox |
| Stands & Mounts | |
| Stand | Optional |
| Flat Panel Mount Interface | 200 x 200 mm |
| VESA Compatibility | Yes |
| Media Player | |
| USB Port | Yes |
| USB Ports Qty | 2 |
| Configuration | 8 GB |
| Operating System | Tizen OS 4.0 |
| Network & Internet Multimedia | |
| Connectivity | Wi-Fi, LAN |
| Connections | |
| Connector Type | 2 x HDMI input DisplayPort input 2 x USB 2.0 Audio line-in Audio line-out RS-232 input RS-232 output LAN |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | EMC Class B, HDCP 2.2, Safety 60950-1, Safety 62368-1 |
| Power | |
| Power Device | Power supply |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
Виж още Специализирани Монитори Samsung
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
Data Sheet
User Manual
Quick Start Guide
Samsung QM32R-B QMR-B Series - 32" LED-backlit LCD display - Full HD User manual
Samsung QM32R-B QMR-B Series - 32" LED-backlit LCD display - Full HD Brochure
Samsung QM32R-B QMR-B Series - 32" LED-backlit LCD display - Full HD Quick start guide
Samsung LCD-Display QM32R-B - 81 cm (32") - 1920 x 1080 Full HD Brochure
Samsung LCD-Display QM32R-B - 81 cm (32") - 1920 x 1080 Full HD User manual
Samsung LCD-Display QM32R-B - 81 cm (32") - 1920 x 1080 Full HD Quick start guide
| Екран размер: | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.94 €
/132.88 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Дисплей UniVIEW MW3243-F-V, 43" (54.61 cm) 4K/UHD LED дисплей, 14ms, 1000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI466.80 €
/912.98 лв
Дисплей Samsung QMR Series (LH32QMRABGCXEN), 32" (81.28 см), Full HD (1920 x 1080), HDMI, DP, USB, Wi-Fi, Bluetooth, RJ-45460.16 €
/899.99 лв
Публичен дисплей Samsung QM32C, 32" (81.28cm) Full HD IPS дисплей, 400cd/m2, 8ms, HDMI, RS232, RJ45, USB, Wi-Fi, Bluetooth523.16 €
/1023.21 лв























































































