AOC Q27V5N/BK
| Размер: | 27" |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.2331 |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 4000 :1 |
| Динамичен контраст: | 20000000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Гейм технология: | FreeSync (AMD) |
| sRGB покритие: | 118% |
| NTSC: | 84% |
| Колонки: | 2 x 3W |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| DisplayPort: | 2 x DisplayPort |
| Аудио: | Headphone connector |
| Изходи: | Headphone out (3.5mm) |
| VESA: | 100x100 |
| Ергономична стойка: | да |
| Стойка: | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 60 градуса, Наклон: -5/+23 градуса, Пивот |
| Функции: | 3-sided frameless; FreeSync; Low blue light; Flicker-free; Kensington Lock; Metal Stand; Cable Management System |
| Включени аксесоари: | Power Cable C5 1.5m, HDMI cable 1.5m |
| Енергопотребление: | 30 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Тънка рамка: | да |
| Тегло: | 6.080 кг. |
Виж още Монитори AOC
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
762.76 €
/1491.82 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
140.83 €
/275.43 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
1722.47 €
/3368.87 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
93.30 €
/182.47 лв
120.00 € лв -
529.20 €
/1035.03 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
84.38 €
/165.02 лв
120.00 € лв -
1894.41 €
/3705.14 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
201.10 €
/393.31 лв
120.00 € лв -
97.69 €
/191.07 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
129.31 €
/252.91 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
80.77 €
/157.98 лв
120.00 € лв -
99.18 €
/193.99 лв
120.00 € лв -
144.79 €
/283.18 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
218.49 €
/427.32 лв
120.00 € лв -
93.30 €
/182.47 лв
120.00 € лв -
110.79 €
/216.69 лв
120.00 € лв -
253.86 €
/496.50 лв
120.00 € лв -
372.75 €
/729.04 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
196.77 €
/384.84 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
689.99 €
/1349.50 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв
-
188.42 €
/368.53 лв
120.00 € лв -
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
285.89 €
/559.14 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
126.25 €
/246.92 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв -
441.47 €
/863.43 лв
120.00 € лв
Монитор Iiyama ProLite XUB2497HSN-B1, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 80 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub, USB-C, LAN181.65 €
/355.27 лв
Монитор KOORUI G3221SC, 32" (81.28 cm), VA Curved панел, 170Hz, QHD, 1ms, 3000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI181.64 €
/355.25 лв
Монитор Verbatim PMT-14 Portable Touchscreen Monitor, преносим, 14" (35.56 cm) IPS тъч панел, Full HD, 6ms, 250 cd/m2, HDMI, USB-C, USB181.99 €
/355.93 лв














































































































