ThinkVision T24-40
23.8-inch IPS display
99% sRGB and 99% BT.709 color gamut and 48-120Hz variable refresh rate
USB Hub - Downstream 3 x USB-A 3.2 Gen1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (PD 15W data only); Upstream 1 x USB-B 3.2 Gen 1
TÜV Rheinland® 5-star Eye Comfort Certification and EyeSafe Certification 2.0
Ergonomic stand with LTPS (lift, tilt, pivot, and swivel functions)

1. DisplayPort™ 1.2 | 5. USB-A (USB 5Gbps), USB downstream |
2. HDMI® 1.4 | 6. USB-A (USB 5Gbps), USB downstream |
3. VGA | 7. USB-C® (USB 5Gbps), 15W, USB downstream |
4. USB-B (USB 5Gbps), USB upstream | 8. USB-A (USB 5Gbps), USB downstream |
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 23.8" |
| View Area | 527x296.5 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.2745x0.2745 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 95 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 48Hz - 120Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 99% BT.709 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | Modular Camera Support |
| Microphone | None |
| Speakers | Modular Speaker Support |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 12W / 66W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Eclipse Black |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
| Pen | None |
Dimensions (WxDxH)
| |
| |
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 734.0 x 112.0 x 422.0 mm (28.90 x 4.41 x 16.61 inches) |
Weight
|
| |
| Packaging Weight | 7.3 kg (16.1 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | 3x USB-A (USB 5Gbps), 1x USB-C® (USB 5Gbps, PD 15W), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream) |
| Video Connector | 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Network Connectivity | None |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | ENERGY STAR® Certified, TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EPEAT™ Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-C) |
| Ergonomic Certification | Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort (5 Stars) |
| Sync Technology | None |
| Special Features |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows 11 |
| ACCESSORIES | |
| Video Cables | DP cable, USB-A to USB-B cable |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| Thunderbolt: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
Монитор Dell SE2726HG, 27" (68.58 cm) IPS панел, 240Hz, Full HD, 0.5ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI
119.11 €
/232.97 лв
-
Монитор Dell SE2726HG, 27" (68.58 cm) IPS панел, 240Hz, Full HD, 0.5ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI
119.11 €
/232.97 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
239.78 €
/468.97 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
89.93 €
/175.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.60 €
/132.21 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
91.94 €
/179.81 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
663.98 €
/1298.63 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.60 €
/732.65 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
400.43 €
/783.16 лв
411.52 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Lenovo ThinkVision T22i-30, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, Full HD, 4ms, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA, USB-C158.90 €
/310.78 лв
Монитор ASUS ProArt PA248Q, 24.1" (61.13cm) IPS панел, WUXGA, 6ms, 80 000 000:1, 300cd/m2, Display Port, HDMI, DVI, D-Sub, 4x USB 3.0159.11 €
/311.19 лв
Монитор LG 24CAV37K, 23.8"(60.45 cm) AH-IPS, Full HD, 14ms, 1 000:1, 250 cd/m2, DVI, VGA159.11 €
/311.19 лв



































































































