Lenovo ThinkVision P27q-40
![]() | ![]() | ![]() |
Интелигентно регулиране на честотата на опресняване Възползвайте се от допълнителни икономии на енергия и по-висок визуален комфорт с първия в света монитор с променлива честота на опресняване от 24 – 120 Hz* *VRR, както е посочено в HDMI 2.1, DRR за Microsoft Windows. | Изключително отчетливи и ясни изображения Възползвайте се от силно визуално представяне от всеки ъгъл, използвайки QHD разделителна способност на панела, технологията In-Plane Switching и фабрично калибрираното покритие на цветовото пространство от 98% от DCI-P3. | Огромен фокус върху комфорта на очите Защитете очите си от напрежение и умора с 5-звездния сертификат Eye Comfort на дисплея и сертификата му Eyesafe 2.0 от TÜV Rheinland. |
Възможност за последователно свързване Възползвайте се от обширно екранно пространство, като свържете последователно до 2 монитора, които изглеждат като един с ултратънките рамки от 4 страни. | ![]() |
![]() | Опростена свързаност Повишете производителността си за всички работни процеси, като се свързвате лесно с всяко съвместимо устройство чрез USB хъб. |
Lenovo Display Fleet Manager Дава възможност на ИТ администраторите да управляват отдалечено активите си и да контролират мониторите си с LDFM. | ![]() |
Specifications
Performance
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7x335.7 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331x0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 109 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Refresh Rate | 24Hz - 120Hz |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 99% BT.709, 98% DCI-P3 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | None |
| Camera | Modular Camera Support |
| Microphone | None |
| Speakers | Modular Speaker Support |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 15W / 75W |
| Power Adapter | Integrated |
Design
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Eclipse Black |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
Dimensions (WxDxH)
|
|
Connectivity
| USB Port | 3x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2), 1x USB-C® (USB 5Gbps, PD 15W), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream) |
| Video Connector | 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), 1x DP 1.4 Out |
| Network Connectivity | None |
| Environmental Certification | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT™ Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-D), Volatile Organic Compound Certification, RoHS |
| Ergonomic Certification | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Sync Technology | None |
| Special Features |
|
Software
| Operating System | Support Windows 10, Windows 11 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
145.86 €
/285.27 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.04 лв
120.00 € лв -
104.59 €
/204.56 лв
120.00 € лв -
95.25 €
/186.29 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
362.56 €
/709.11 лв
120.00 € лв -
971.44 €
/1899.97 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
176.36 €
/344.93 лв
120.00 € лв -
187.88 €
/367.46 лв
120.00 € лв -
762.76 €
/1491.82 лв
120.00 € лв -
109.39 €
/213.96 лв
120.00 € лв -
109.39 €
/213.96 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
75.58 €
/147.83 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
75.58 €
/147.83 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
140.83 €
/275.43 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
1722.47 €
/3368.87 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
99.25 €
/194.11 лв
120.00 € лв -
529.20 €
/1035.03 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
86.58 €
/169.34 лв
120.00 € лв -
1894.41 €
/3705.14 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
201.10 €
/393.31 лв
120.00 € лв -
97.69 €
/191.07 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
187.88 €
/367.46 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
188.42 €
/368.53 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
285.89 €
/559.14 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
473.89 €
/926.84 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
404.70 €
/791.52 лв
120.00 € лв -
215.77 €
/422.00 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв -
441.47 €
/863.43 лв
120.00 € лв
Монитор Dell P2725QE, 27" (68.58 cm) IPS панел, 100HZ, 4K/UHD, 5ms, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-C433.99 €
/848.81 лв
Монитор BenQ PD2705U (9H.LKDLA.TBE), 27" (68.58 cm) IPS панел, 4K/UHD, 5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, сив433.61 €
/848.06 лв
Монитор AOC U27U3CV, 27" (68.58cm) IPS панел, 4К/UHD, 4ms, 50 000 000:1, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, LAN438.53 €
/857.69 лв














































































































