| Specification | |
|---|---|
| Screen Size Class | 27" |
| Viewable Screen Size | 27" |
| Screen Mode | 4K UHD |
| Panel Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Response Time | 4 ms |
| Response Time Details | 4ms GTG (Extreme Mode), 5ms GTG (Fast), 8ms GTG |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.1554 mm x 0.1554 mm |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Mount Type | Panel Mount |
| Backlight Technology | LED Edgelight System |
| HDCP Supported | Yes |
| Maximum Adjustable Height | 5.12" |
| Tilt Angle | -5° to 21° |
| Swivel Angle | -30° to 30° |
| Pivot Angle | +/-90° |
| Features | Narrow Bezel, Mercury-free, Arsenic-free Glass, PVC Free, BFR Free, Stand Lock, Cable Lock Slot, Security Lock, Anti-glare, Eye Comfort Technology |
| Horizontal Frequency | 27 kHz to 270 kHz (HDMI 2.1), 27 kHz to 270 kHz (DisplayPort 1.4) |
| Vertical Frequency | 48 Hz to 120 Hz (HDMI 2.1), 48 Hz to 120 Hz (DisplayPort 1.4) |
| Adjustable Stand | Yes |
| Stand Adjustments | Tilt, Pivot, Height, Swivel |
| Stand Included | Yes |
| Glass Hardness | 3H |
| Maximum Resolution | 3840 x 2160 |
| Standard Refresh Rate | 120 Hz |
| Color Supported | 1.07 Billion Colors |
| Native Contrast Ratio | 1500:1 |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Tearing Prevention Technology | AMD FreeSync™ Premium |
| Color Gamut | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Maximum Preset Resolution | 3840 x 2160 at 120 Hz |
| Pixel Per Inch (PPI) | 163 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speakers | Yes |
| Connectivity (Video Port) | 1 USB-C 5Gbps upstream port (DisplayPort 1.4 Alt Mode, Power Delivery up to 65 W), 2 HDMI ports (HDCP 1.4 & 2.3), USB 5Gbps Type-A downstream port, USB-C 5Gbps downstream port |
| USB Type-C (Power Delivery) | 65 W |
| Built-in Devices | NA |
| Operating Temperature Range | 32°F (0°C) to 104°F (40°C) |
| Non-operating Temperature Range | -4°F (-20°C) to 140°F (60°C) |
| Operating Humidity Range | 10% to 80% (Non-condensing) |
| Non-operating Humidity Range | 5% to 90% (Non-condensing) |
| Maximum Operating Altitude | 16400 ft |
| Maximum Non-operating Altitude | 40000 ft |
| Input Voltage Range | 100V AC to 240V AC |
| Operating Power Consumption | 25.2 W |
| Standby Power Consumption | 0.4 W |
| Off-Mode Power Consumption | 0.3 W |
| Frequency | 50 Hz, 60 Hz |
| Maximum Power Consumption | 180 W |
| Voltage Current | 2.30 A |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Height | 14.02 in. |
| Width | 24.08 in. |
| Depth | 2.36 in. |
| Height with Stand | 20.42 in. |
| Width with Stand | 24.08 in. |
| Depth with Stand | 7.89 in. |
| Compressed Height with Stand | 15.30 in. |
| Extended Height with Stand | 20.42 in. |
| Bezel Width (Top) | 0.29 in. |
| Bezel Width (Bottom) | 0.51 in. |
| Bezel Width (Left) | 0.29 in. |
| Bezel Width (Right) | 0.29 in. |
| Weight (Approximate) | 10.69 lb |
| Stand Height | 16.21 in. |
| Stand Width | 9.76 in. |
| Stand Depth | 7.89 in. |
| Weight with Stand (Approximate) | 14.79 lb |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 1080 |
| Аспект изображение: | 32:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.68 €
/503.98 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
91.84 €
/179.63 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.65 €
/331.80 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
142.63 €
/278.96 лв
-
79.56 €
/155.61 лв
-
1244.04 €
/2433.12 лв
-
246.00 €
/481.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
93.96 €
/183.78 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
744.99 €
/1457.07 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
391.90 €
/766.48 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
736.28 €
/1440.04 лв
799.97 € -
687.17 €
/1344.00 лв
747.16 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Iiyama GB2790QSU-B5, 27" (68.58 cm) IPS панел, 240Hz, QHD, 1ms, 80 000 000:1, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB373.86 €
/731.21 лв
Монитор Gigabyte M27UP ICE, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 1ms GTG, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB373.00 €
/729.53 лв
Тъч Монитор IIYAMA T1531SR-B1S, 15" (38.10 cm) VA панел, XGA, 18ms, 2500:1, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA, USB372.87 €
/729.26 лв































































































