NEC 60005141 P435
| Размер: | 43" |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Максимална поддържана резолюция: | 7680x4320 |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 700 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 8000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 / 178 |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| Режим на работа: | 24/7 |
| Хардуерна калибровка: | да |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| DisplayPort: | 2 x DisplayPort |
| USB-HUB: | 2 x USB 2.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| LAN: | да |
| Изходи: | 1 x Audio Jack (3.5mm), 1 x DisplayPort, 1x HDMI, 1 x LAN |
| VESA: | 300x300 |
| Функции: | integrated NEC SpectraView engine ; 86% of DCI Color Gamut ; PiP/PbP Dual-Split; Quad-Split; scalable picture size ; Ambient Light Sensor ; Temperature Sensor ; DICOM Simulation; HDMI ARC; Powered USB Port (10 W); Removable Logo |
| Включени аксесоари: | 2x AAA batteries; Display; HDMI Cable; Power Cable; Remote Control; Setup Manual |
| Енергопотребление: | 90 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Дебелина на рамката: | 11 (left, right and top); 15.6 (bottom) |
| Портретен режим: | да |
| Face up /table top/ режим: | да |
| Face down режим: | да |
| SDM слот: | да |
| Индекс на индустриална защита: | IP5x (front); IP2x (back) |
| Тегло: | 18.500 кг. |
Виж още Специализирани Монитори NEC
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 43" (109.22cm) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | G |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
332.69 €
/650.69 лв
120.00 € лв -
93.44 €
/182.75 лв
120.00 € лв -
166.25 €
/325.16 лв
120.00 € лв -
589.62 €
/1153.19 лв
120.00 € лв -
133.29 €
/260.70 лв
120.00 € лв -
906.93 €
/1773.81 лв
120.00 € лв -
182.29 €
/356.53 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
123.15 €
/240.86 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
274.50 €
/536.87 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.91 €
/258.00 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
129.25 €
/252.78 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
124.83 €
/244.15 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
416.28 €
/814.18 лв
120.00 € лв -
477.35 €
/933.62 лв
120.00 € лв -
371.77 €
/727.13 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
97.69 €
/191.07 лв
120.00 € лв -
98.93 €
/193.49 лв
120.00 € лв -
809.89 €
/1584.01 лв
120.00 € лв -
1237.51 €
/2420.36 лв
120.00 € лв -
809.89 €
/1584.01 лв
120.00 € лв -
1237.51 €
/2420.36 лв
120.00 € лв -
77.72 €
/152.01 лв
120.00 € лв -
105.58 €
/206.50 лв
120.00 € лв -
245.84 €
/480.82 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
104.82 €
/205.02 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
126.32 €
/247.07 лв
120.00 € лв -
203.96 €
/398.91 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.30 €
/659.71 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Интерактивен дисплей RICOH A8610, 86" (218.44cm) 4K/UHD сензорен дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, Jack 3.5mm, LAN, RS-232, Bluetooth, Wi-Fi2686.50 €
/5254.34 лв
Интерактивен дисплей Huawei IdeaHub Board 2, 75" (190.5 cm) 4K/UHD панел, HDMI, USB, RJ452636.58 €
/5156.70 лв
Интерактивен дисплей TRIUMPH BOARD 86 Interactive Flat Panel BLACK, 86" (218.44 cm) 4K/UHD DLED сензорен дисплей, HDMI, VGA, USB, USB-C, LAN, RS2322606.82 €
/5098.50 лв






































































































