Specifications
Performance
| Display Size | 23.8" |
| View Area | 527.0x296.5 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.2745x0.2745 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 92 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 16W / 19W |
| Power Adapter | Integrated |
Design
| Stand | Tilt |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
Dimensions (WxDxH)
|
|
Connectivity
| USB Port | None |
| Video Connector | 1x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Network Connectivity | None |
Certification
| Environmental Certification | ENERGY STAR Certified, EPEAT Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E), Volatile Organic Compound Certification |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Flicker Free |
| Sync Technology | None |
| Special Features | Natural Low Blue Light |
Software
| Operating System | Support Windows 10, Windows 11 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
712.78 €
/1394.07 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.62 €
/503.86 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
91.76 €
/179.46 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.50 €
/331.50 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
385.78 €
/754.53 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Lenovo ThinkVision S22-4e (64CBKAT6EU), 21.5" (54.61cm), IPS панел, 100Hz, Full HD, 6ms, 250 cd/m2, HDMI, VGA98.99 €
/193.61 лв
Монитор Xiaomi G24i EU (ELA5625EU), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI98.99 €
/193.61 лв
Монитор Gigabyte GS25F14, 24.5" (62.23 cm) IPS панел, 144Hz, Full HD, 1ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI99.00 €
/193.63 лв








































































































