VG250Q F3bmiipx

Серия Nitro VG0 на Acer осигурява зашеметяващи изображения и несравнима производителност. С разделителна способност до 4K, честота на опресняване от 320 Hz (OC), поддръжка на HDR10 и DCI-P3 90% широка цветова гама всеки кадър става шедьовър. Проектиран да ви потопи в играта, която играете със страст, и да подобри всеки аспект от вашия дигитален свят.

Изображения, които ви оставят смаяни
Вижте всеки пиксел в спираща дъха детайлност с разделителна способност до 4K, променяйки изцяло яснотата и остротата във всеки кадър. Независимо дали се сражавате в най-натоварващите графиката игри, или създавате детайлно дигитално изкуство, несравнимата разделителна способност гарантира, че никога няма да пропуснете детайл.

Честоти на опресняване, които елиминират ограниченията
Подобрете вашето предимство пред конкуренцията с честота на опресняване с овърклок до 320 Hz, проектирана да се отговаря на темпото на най-бързото действие. Всяко рязко движение, обръщане и преместване се рендира със свръхплавна прецизност, елиминирайки гоустинга или накъсването на екрана.

Толкова плавни движения, че направо е нереално
Наслаждавайте се на плавна, непрекъсната игра с време на реакция до 0,5 ms (GTG, мин.) за намаляване на размазването при движение до едва доловими нива. Всяко движение се вижда ясно, а всеки преход е безупречен, предоставяйки ви скоростта да надхитрите противниците си.

Без повече накъсвания на екрана
Подобрете играта си с технология AMD FreeSync Premium™ (в процес на обработка на подадени документи). Кадровите честоти се синхронизират с вашия графичен процесор за динамично изживяване без накъсвания, което подобрява плавността и бързата реакция.

Контраст, който ви привлича
Поддръжката на HDR10 променя изцяло достоверността на изображенията с ярки цветове, по-наситени черни цветове и по-ярки светли тонове. Повишеният контраст и прецизност правят така, че всяка игра да изглежда кинематографична, като ви притегля в света си както никога досега.

Цветове, които разпалват въображението
С до DCI-P3 90% широка цветова гама се насладете на яркост и изобилие от цветове, които скъсяват разстоянието между реалността и въображението. Перфектно както за творци, така и за геймъри, това ниво на точност гарантира, че всяко изображение не бива само видяно, но и усетено.
Ето всички предоставени спецификации, обединени в една стандартна таблица:
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Брой екрани | 1 |
| Видим размер на екрана | 62.2 cm (24.5") |
| Клас на размера на екрана | 25" |
| Режим на екрана | Full HD |
| Максимална резолюция | 1920 x 1080 |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Тип на дисплейния екран | Плосък панел TFT |
| Технология на панела | IPS (Превключване в равнината) |
| Технология на задна подсветка | LED |
| Повърхност на екрана | Незаслепяващ |
| Активна площ на дисплея | 544 x 303 mm |
| Разстояние между пикселите | 0.283 mm |
| Време за отговор | 1 ms |
| Хоризонтален ъгъл на виждане | 178° |
| Вертикален ъгъл на виждане | 178° |
| Ъгъл на накланяне | -5° до 25° |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Естествено съотношение на контраста | 1,000:1 |
| Динамично контрастно съотношение | 100,000,000:1 |
| Цветова гама | 99% sRGB |
| Технология за предпазване от разкъсване | AMD FreeSync™ Premium |
| Говорители | Да |
| Изходяща мощност на говорителите | 4 W |
| HDMI | Да |
| Общ брой HDMI портове | 2 |
| DisplayPort | Да |
| Версия на DisplayPort | 1.4 |
| Брой DisplayPort портове | 1 |
| Слушалки | Да |
| Аудио вход | Да |
| Аудио изход | Да |
| VESA монтаж | 100 x 100 |
| Консумация в режим на готовност | 300 mW |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 24.5" (62.23 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 320 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
448.05 €
/876.30 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
513.29 €
/1003.92 лв
-
238.68 €
/466.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1242.17 €
/2429.48 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
293.45 €
/573.93 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
Монитор IIYAMA TF2234MC-B7AGB, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 8ms, 350cd/m2, DP/HDMI/VGA
518.99 €
/1015.06 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
171.99 €
/336.38 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
172.37 €
/337.13 лв
182.94 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
213.35 €
/417.27 лв
225.57 € -
146.95 €
/287.40 лв
152.63 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
566.34 €
/1107.66 лв
665.77 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
357.22 €
/698.66 лв
381.39 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
142.89 €
/279.47 лв
149.87 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Samsung Odyssey G4 LS-25BG400 (2022), 25" (63.50 cm) IPS панел, 240Hz, Full HD, 1ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB C149.67 €
/292.72 лв
Монитор Acer Nitro ED270P0bmipx (UM.HE0EE.005), 27" (68.58 cm) VA curved панел, 240Hz, Full HD, 1ms, 4000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI149.25 €
/291.91 лв
Монитор IIYAMA XUB2492HSC-B5, 24" (60.96 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 80 000 000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C149.92 €
/293.22 лв










































































































