Неограничени възможности за обучение.
С Pro.
Тъй като дигитализацията на образованието се ускорява, за да даде възможност за въздействащо, интерактивно сътрудничество, Flip Pro дава на преподавателите необходимите инструменти за предоставяне на ново, напреднало ниво на обучение. С многостранна свързаност, интелигентен софтуер и интуитивни функции, Flip Pro представя бъдещето на образованието.
- По-добро взаимодействие с най-добрия в класа си мултитъч
Flip Pro осигурява най-добрата в индустрията латентност от само 26 ms, с приложена логика за прогнозиране, за да се осигури реалистично, плавно изживяване при рисуване с 2048 , вградена директно в дисплея, за да отключите креативността. Плюс това, Flip Pro позволява мултитъч за до 20 души за подобрена интерактивност.
- Вдъхнете живот на идеите за миг
Идеите се оживяват мигновено във Flip Pro с режим на писалка и четка, който осигурява реално изживяване при писане, докато гъвкавото изтриване изисква само едно плъзгане на пръста или дланта ви. Бързото меню с инструменти и палитри гарантира непрекъснатост на креативността ви, а бутонът за превключване позволява лесно добавяне на нов слой за бележки.


- Останете свързани от всеки източник
Flip Pro предоставя множество опции за свързване, включително USB, HDMI и DP. Преподавателите могат лесно да свържат всяко устройство за достъп до съдържание и показване на информация на по-голям екран, както и да се свържат с всякакви мрежи и други устройства чрез LAN порт и безжично дублиране на екрана.

- Един порт за три функции
Свързването е подобрено с 3-в-1 USB-C свързаност, позволяваща дублиране на екрана, сензорно управление и зареждане на външно устройство (макс. 15 W). Преподавателите могат просто да се свържат към USB Type-C порта, което им позволява да предоставят интерактивни и увлекателни уроци без никакви проблеми.

- Споделяйте с AirPlay 2
Flip Pro е интегриран с AirPlay 2, което позволява на преподаватели и ученици да презентират на големия екран, увеличавайки видимостта и ангажираността в по-големи пространства. Мигновено споделяне на екрана на iPhone или iPad за подобрено взаимодействие.

- Бъдете информирани с решение за дистанционно управление
Използвайки решението за отдалечено управление MagicINFO на Samsung, Flip Pro предлага нова функционалност, която изпраща съдържание, сигнали и предупреждения от училищната информационна система към дисплея, като уведомява учители и ученици за важни актуализации, които могат да бъдат изпратени директно към Flip дисплеи във всяка класна стая.

- Чист екран и минимизиран риск от повреда
Samsung Flip Pro осигурява спокойствие с вградено антимикробно покритие, което потиска растежа на микробите. Плюс това, върху дисплеят на Flip е положено нечупливо фолио, което гарантира, че екранът ще остане непокътнат в случай на счупване.

| Тип панел: | New Edge, 60Hz New |
| Размер на екрана: | 65" (165.10 cm) |
| Резолюция: | 3840*2160 |
| Яркост: | 350 (без стъкло) nits |
| Контраст: | 4000:1 (без стъкло) |
| Време за реакция: | 8ms |
| Ъгъл на гледане: | 178˚/178˚ |
| Работен режим: | 16/7 |
| Ориентация: | Пейзаж или портрет |
| Тъч технология: | IR |
| Тъч повърхност: | Термично полуусилено стъкло с допълнителен филм против отблясъци, PET с хидрофобно покритие (устойчив на счупване) и антимикробно покритие |
| Брой точки за допир: | 20 сензорни точки (вътрешни/външни) * Приложението за бяла дъска позволява работа на до 4 човека |
| Време за реакция при допир: | 6.7ms; при рисуване (напрекъсната черта) 26ms |
| Диапазон за разпознаване на обекти: | 2 мм/ 4 мм / 8 мм / 50 мм, 2048 нива на натиск в режим на четка |
| Инструмент за писане: | Пасивен стилус с магнит |
| Високоговорители: | 2 х 10W |
| Операционна система: | Tizen OS 6.5 |
| Смарт система: | Процесор: CA72 Quad(1.7GHz); Място за съхранение: 32GB (2.65GB Occupied by O/S, 29.35GB Available) |
| Портове за връзка: | (Базови) HDMI In 1, DP1, USB 1,Audio Out 1(Stereo Mini Jack), Touch Out 1 (USB Upstream Type), RS232C thru stereo jack, RJ45(For MDC) (С разширителен модул) HDMI 1, USB-C, USB 2, USB External (In/Out) 1, Touch Out 1 |
| Мрежа: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Работно напрежение: | AC100-240V 50/60Hz |
| Консумация на енергия: | Максимум: 528W Стандартно: 124W В режим Готовност: ≤0.5W |
| Външни размери, тегло: | 1522.4 x 897.6 x 62.9 мм., 39.7 кг. |
| Монтаж: | VESA 400×400mm |
| Възможности за монтаж: | стойка за стена (WMN-WN65R) - закупува се отделно |
| OPS поддръжка: | не |
| Асесоари в комплектацията: | 2 пасивни стилуса, захранващ кабел, USB upstream кабел |
| Включени приложения и функционалности: | Flip S/W (whiteboarding app) Document viewer, SmartView+, Video player, Web browser, Workspace (RDP/VNC, Office365, VMWare), WebRTC, Upgradable web engine, Airplay |
Виж още Специализирани Монитори Samsung
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 65" (165.1 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
107.11 €
/209.49 лв
120.00 € лв -
95.25 €
/186.29 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
362.56 €
/709.11 лв
120.00 € лв -
971.44 €
/1899.97 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
176.36 €
/344.93 лв
120.00 € лв -
187.22 €
/366.16 лв
120.00 € лв -
762.76 €
/1491.82 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
140.83 €
/275.43 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
1722.47 €
/3368.87 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
93.48 €
/182.83 лв
120.00 € лв -
529.20 €
/1035.03 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
91.67 €
/179.30 лв
120.00 € лв -
1894.41 €
/3705.14 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
201.10 €
/393.31 лв
120.00 € лв -
97.69 €
/191.07 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
130.16 €
/254.57 лв
120.00 € лв -
115.68 €
/226.25 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
99.18 €
/193.99 лв
120.00 € лв -
144.79 €
/283.18 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
689.99 €
/1349.50 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв
-
188.42 €
/368.53 лв
120.00 € лв -
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
285.89 €
/559.14 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
127.06 €
/248.51 лв
120.00 € лв -
473.89 €
/926.84 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
404.70 €
/791.52 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв -
441.47 €
/863.43 лв
120.00 € лв
Публичен дисплей Dahua LDH55-SAI200, 55" (139.7 cm), Full HD, RS232, USB, Wi-Fi, SD карта2268.00 €
/4435.82 лв
Интерактивен дисплей ViewSonic IFP7533-G, 75" (190.5 cm) 4K UHD IPS мулти-тъч дисплей, HDMI, VGA, USB, USB-C, RS232, LAN2241.74 €
/4384.47 лв
Интерактивен дисплей AUO UX, 65" (165.1 cm) 4K/UHD мулти-тъч дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA, USB 2.0, USB, USB-C, RS2322218.50 €
/4339.01 лв






























































































