ДОБАВЕТЕ ПОВЕЧЕ МОЩНОСТ КЪМ ВАШЕТО РАБОТНО ПРОСТРАНСТВО
Този интерактивен дисплей от висок клас носи всяко изживяване, което бихте искали във вашето работно пространство; по-бърза работа, подобрен звук, превъзходно изживяване при докосване и писане благодарение на оптичното подлепване, модулна камера и вградени микрофони, което прави Elara истинско хибридно решение. Изключително широкият ъгъл на гледане гарантира, че всеки в стаята може да се възползва от кристално чистото 4K изображение и живите цветове. Elara има всичко!
NEWLINE ИНТЕРАКТИВНА ЕКОСИСТЕМА
Напълно обновената интерактивна екосистема е пълна със софтуер, който ви помага да използвате вашия интерактивен дисплей максимално. Независимо дали става въпрос за супер бърза настройка на вашата видеоконференция, записване на брейнсторминг сесии и размяна на идеи в екипа, свързване на вашето устройство, споделяне на вашия екран или излъчване към други устройства!
НАСТРОЙКA НА ПОТРЕБИТЕЛСКИ ПРОФИЛИ
Началният екран и внимателно подбраните настройки могат да бъдат запазени за учители, ученици, екипи или отдели. Премахнете неудобствата при превключване на устройства и потребители – без повече влизане в устройства и персонализиране на екрана за вашата сесия. Идеален за днешните гъвкави работни пространства.
СЕНЗОР ЗА БЛИЗОСТ ЗА ЕКОЛОГИЧНО РАБОТНО ПРОСТРАНСТВО
Оборудван със сензор за близост, Newline Elara ще се включва/изключва автоматично въз основа на човешко присъствие в стаята.
ПРЕДЕФИНИРАЙТЕ ЯСНОТА СЪС СЕРТИФИЦИРАНОТО ОПТИЧНО ПОДЛЕПВАНЕ НА NEWLINE
Чрез залепване на стъклото и LED панела заедно, ние можем да ви осигурим възможно най-широкия ъгъл на гледане, без отблясъци, по-живи цветове и изживяване при докосване и писане от световна класа!
Съвместим с всеки хардуер и софтуер, супер лесен за свързване.
Свързването на вашето устройство е бързо и лесно с USB-C кабел. Благодарение на plug & play USB-C порта на дисплея, целият ви процес на настройка изисква включване на един кабел – който пренася данни, аудио, видео и захранване. Свързвайте и изключвайте незабавно или превключвайте устройства без никакви проблеми – просто включете и преминете направо към работа.
ДРУГИ ПРЕДИМСТВА:
- Android 11 – най-мощната и надеждна версия на Android досега
- Антимикробно покритие, за да ви предпази
- Вграден филтър за синя светлина за защита на очите ви
- Ергономично разположени бутони за менюто
- Лични потребителски профили
- Съвместим с всякакъв хардуер и софтуер, супер лесен за свързване
- USB Type-C със захранване до 100W
- WiFi 6 серитфициран
- Висококачествен звук с включен субуфер
- SDM-S слот
| Подсветка: | Direct LED ( Wide color gamut + Anti blue light) |
| Размер на дисплея : | 1428 х 804 мм |
| Размер на активния екран: | 65" |
| Формат: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 3840*2160 пиксела (4K) |
| Цветове: | 1.07 милиарда |
| Яркост: | 400 cd/m2 |
| Контраст: | 5000:1 |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Ъгъл на гледане: | 178º/178º |
| Живот: | Мин. 50000 часа |
| Консумация на енергия: | Еко режим 133W; Режим Готовност ≤0.5W |
| Тъч повърхност: | Optical Bonding технология, анти-рефлексно стъкло с допълнително покритие срещу пръстови отпечатъци и антимикробно покритие Прозрачност: 88%±3 |
| Датчик за допир: | IR |
| Брой точки при допир: | 32 точки при допир под Windows и 20 точки под Android |
| Инструмент за писане: | стилус, пръст или длан |
| Точност: | ±1 мм |
| Високоговорител: | Позиция на високоговорителя: Отпред Максимална изходна мощност: 2 x 20W |
| Субуфер: | Позиция на субуфера: Отзад Максимална изходна мощност: 1 x 15W |
| Микрофони: | Масив от 8 микрофона Обхват: 8 м. Echo cancellation, Beamforming, Noise reduction |
| Камера: | Резолюция: 4К@30Hz/UHD Ъгъл на виждане: 120° IR камера: 352 х 352 /15 fps Ъгъл на наклон: 15° |
| Предни интерфейси: | 1 х USB Type-C (PD 100 W) 1 х HDMI IN 2.0 1 х USB Type-B (Touch) 1 х USB 3.0 Type-A 1 х Microphone In |
| Задни интерфейси: | 2 х HDMI IN 2.0 1 х DisplayPort 1.2 3 х USB Type-B (Touch) 1 х USB 3.0 Type-C (no PD) 2 х USB 3.0 Type-A 1 х USB 3.0 Type-A to Android 1 х HDMI OUT 2.0 1 х RS232 1 х RJ45 (Gigabit) IN & 1 х OUT 1 х OPS Slot 1 х SPDIF 1 х Audio Line Out 1 х WIFI Module Slot 1 х SDM-S Slot |
| Смарт система: | SoC чипсет: Amlogic A311D2 octa-core processor 4x Cortex-A73 at 2,2GHz, 4x Cortex-A53 at 2,0GHz RAM: 8GB DDR4 Място за съхранение: 128GB Android версия: Android 11 Сензори за близост: 2 броя Безжична мрежа: Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0 |
| Монтаж ( опция ): | Монтаж на стена/ Мобилен стенд, VESA 600 x 400 мм |
| Външни размери, тегло: | 1509 x 865 x 86 мм, 36 кг. |
| OPS компютър: | опция |
Виж още Специализирани Монитори Newline Interactive Inc.
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 65" (165.1 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
139.60 €
/273.03 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
477.58 €
/934.07 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
171.53 €
/335.49 лв
181.65 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Публичен дисплей Samsung LH13QBREBGCXEN, 13" (33.02 см) Full HD ADS дисплей, HDMI, USB 2.0281.21 €
/549.99 лв
Дисплей UniVIEW MW3232-V-K, 31.5" (54.61 cm) Full HD LED дисплей, 6.5ms, 1200:1, 250 cd/m2, HDMI, VGA306.00 €
/598.48 лв
































































































