Безпроблемна интеграция с текущата ви технология
Представяме ви серията Newline C, многофункционален и рентабилен интерактивен дисплей, проектиран да бъде удобен за потребителя и адаптивен, което го прави перфектен инструмент за ангажиране и сътрудничество. Серията C се интегрира безпроблемно с вашата вече съществуваща технология, включително любимия ви хардуер и софтуер, поддържайки качеството, надеждността и гъвкавостта, които очаквате от Newline.
Без вградена операционна система

Серията C е Plug and Play сензорен дисплей, за да свържете любимите си устройства, включително лаптопи, настолни компютри, OPS, Chromebox, Mini PC и други. Без вградена операционна система можете да взаимодействате в любимата си софтуерна екосистема и никога да не се притеснявате за настройките за управление или сигурност.
OPS съвместим

Всички интерактивни сензорни панели от серията C се доставят с лесен за достъп OPS слот. Добавете мощен вграден компютърен модул, за да пренесете силата на настолен компютър директно на вашия дисплей.
Plug & Play

Започването на среща или урок е лесно с plug-and-play дизайна на серията C. Просто свържете вашия лаптоп чрез удобния USB Type-C кабел и започнете. С Plug & Play USB-C, целият процес на настройка е рационализиран до един кабел и незабавен достъп.
Изключително изживяване при гледане

Подобрете визуалното си изживяване със серията C – включваща зашеметяваща 4K резолюция, широк зрителен ъгъл от 178 градуса, прецизно възпроизвеждане на цветовете, разширена цветова гама и впечатляваща яркост. Проектиран за непрекъсната производителност, той осигурява непрекъснато време на работа, за да захранва работата ви във всеки един момент.
Съвместим с всички устройства

Свържете се безпроблемно с всичките си устройства без усилие, тъй като дисплеят Newline C е щателно проектиран да бъде съвместим с широк набор от устройства, осигурявайки гъвкаво и безпроблемно потребителско изживяване.
До 40 точки на допир
ь
Серията Newline C предлага несравнимо интерактивно изживяване с поддръжка на до 40 точки на допир, което позволява на множество потребители да взаимодействат едновременно с дисплея. Независимо дали става дума за съвместни брейнсторм сесии или интерактивни уроци, серията C осигурява безпроблемно и интуитивно взаимодействие за динамична среда за сътрудничество.
| Подсветка: | Direct LED |
| Размер на дисплея : | 1429 x 804 мм |
| Размер на активния екран: | 65" |
| Формат: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 3840*2160 пиксела (4K) |
| Цветове: | 1.07 милиарда |
| Яркост: | 450 cd/m2 |
| Контраст: | 4000:1 |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Ъгъл на гледане: | 178º/178º |
| Живот: | Мин. 50000 часа |
| Консумация на енергия: | Стандартен режим 91W; Режим Готовност ≤0.5W |
| Тъч повърхност: | Сертифицирана Zero Bonding технология, анти-рефлексно стъкло с прозрачност: >88% Твърдост: 7 MoHs, писалка 9H |
| Датчик за допир: | Stellar Touch Technology |
| Брой точки при допир: | 40 точки под Windows 20 точки под Android/MAC/Linux |
| Инструмент за писане: | пасивен стилус, пръст или длан |
| Точност: | ±1 мм |
| Високоговорител: | Позиция на високоговорителя: Отпред Максимална изходна мощност: 2 x 15W |
| Интерфейси: | Предни: 1 х USB Type-C (Powered 65 W) 1 х HDMI IN 2.0 (4k @60 Hz) 1 х USB 2.0 Type-B (Touch) 2 х USB 3.0 Type-A (Dynamic) 1 х Microphone In (Jack 3,5 mm) Задни: 2 х HDMI IN 2.0 (4k @60 Hz) 1 х USB 2.0 Type-B (Touch) 2 х USB Type-A 2.0 (Dynamic) 1 х RS232 In x 1 / Out x 1 RJ45 (Gigabit) 1 х OPS slot 1 x SPDIF 1 x Audio Line Out (Jack 3,5 mm) 1 x VGA In 1 x USB Type-C (Camera Slot) |
| Смарт система: | SoC чипсет: Arm Cortex-A55 x 4 RAM: 2GB DDR4 Място за съхранение: 8GB Операционна система: без операционна система |
| Монтаж ( опция ): | Монтаж на стена/ Мобилен стенд, VESA 600 x 400 мм |
| Външни размери, тегло: | 1513 x 923 x 110 мм; 38.5 кг. |
| OPS компютър: | опция |
Виж още Специализирани Монитори Newline Interactive Inc.
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 65" (165.1 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
238.68 €
/466.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1242.17 €
/2429.48 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
300.62 €
/587.96 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
166.02 €
/324.71 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
178.56 €
/349.23 лв
182.94 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
213.35 €
/417.27 лв
225.57 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
566.34 €
/1107.66 лв
665.77 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
357.22 €
/698.66 лв
381.39 € -
106.08 €
/207.47 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Интерактивен дисплей Ricoh A6500, 65" (165.1 cm) 4K/UHD сензорен дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA, USB, USB-C, LAN, RS2321826.82 €
/3572.95 лв
Публичен дисплей Samsung QM75C, 75" (190.5cm) 4K/UHD VA Anti-Glare дисплей, 500cd/m2, 8ms, 16GB Flash памет, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DisplayPort, HDMI, USB, RS2321814.95 €
/3549.74 лв
Публичен дисплей Dahua LDH49-SAI200, 49" (124.46 cm), Full HD, RS232, USB, Wi-Fi, SD карта1836.00 €
/3590.90 лв








































































































