Lenovo L24q-35
66D1GAC1
Здрав отвън, интелигентен отвътре, пълен с функции дисплей Lenovo L24q-35 е оптимизиран за ежедневна работа и нужди от забавление. Панелът за превключване в равнина с висока разделителна способност 2K QHD ви дава зашеметяващи и ясни детайли. Независимо дали се занимавате с видео съдържание или ежедневни игри, 99% sRGB цветова гама осигурява реалистични цветове. 23,8-инчов 3-странен дисплей NearEdgeless с технология AMD FreeSync1 и време за реакция 4ms ви позволява да се насладите на тръпката от игрите с максимално пространство на екрана и минимално разкъсване и заекване. Не можете да пропуснете неговата здрава, двуцветна метална стойка, която се вписва безпроблемно във вашия модерен домашен декор. С два вградени високоговорителя и технологията Natural Low Blue Light, която защитава очите ви, като същевременно гарантира точност на цветовете, мониторът L24q-35 поддържа забавлението.
Характеристики:
- Дисплей, който привлича вниманието
Този 23,8-инчов L24q-35 монитор с ярка 2K QHD 2560 x 1440 резолюция и 99% sRGB реалистичен цветен дисплей може да бъде център на внимание във вашия домашен офис или на работното ви бюро. Панел за превключване в равнина с широк ъгъл на гледане от 178° премахва изкривяването на изображението, когато се гледа от двете страни. Насладете се на повече екранни площи на неговия 3-странен панел NearEdgeless, докато разглеждате или подготвяте презентации. Като монитор, сертифициран за Eyesafe Display, той остава нежен към очите ви, като намалява вредното излъчване на синя светлина.
- Оборудван с технология, готова за забавление
Основното правило в игрите е да действате преди опонентът ви. Бързото време за реакция от 4 ms намалява латентността, докато технологията AMD FreeSync свежда до минимум разкъсването и заекването, така че да останете напред в играта. L24q предоставя пълно мултимедийно изживяване с честота на опресняване от 75 Hz за плавен видео изход, два интегрирани високоговорителя, както и HDMI и DP портове за широка свързаност.
- Стилът допълва дизайна и функционалността
Мониторът L24q е създаден да кара главите да се обръщат. Неговата елегантна двуцветна метална стойка предлага регулируема функционалност на наклона и стабилно изживяване без люлеене. Държачът за телефон и каналът за управление на кабелите на стойката позволяват лесен достъп и удобство, като същевременно поддържат вашето бюро чисто и без претрупване. Софтуерът Lenovo Artery осигурява опростен интерфейс и лесен достъп до разширени настройки на дисплея.
Спецификации:
| General | |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class | Class F |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2058 mm |
| Pixel Per Inch | 123 |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Response Time | 6 ms (normal); 4 ms (extreme) |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | 99% sRGB colour gamut, 3-side NearEdgeless, 8-bit(6-bit + FRC) Colour Depth |
| Colour | Raven black |
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 16.49 cm x 42.37 cm |
| Weight | 3.9 kg |
| Audio | |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Connectivity | |
| Interfaces | HDMI DisplayPort 1.2 Headphones |
| Mechanical | |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| Miscellaneous | |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management |
| Cables Included | 1 x HDMI cable - 1.5 m |
| Compliant Standards | CCC, CEE Tier 1, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Hardware Low Blue Light Certification |
| Localisation | EMEA |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Power | |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 22 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 22 Watt |
| Power Consumption (Max) | 32 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions & Weight Details | With stand - width: 53.98 cm - depth: 16.49 cm - height: 42.37 cm - weight: 3.9 kg Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.4 cm - height: 32.57 cm - weight: 3.4 kg |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 24" (60.96 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
344.95 €
/674.66 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.08 €
/182.06 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Philips 221V8A, 21.5" (54.61 cm), VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA73.40 €
/143.56 лв
Монитор AOC 24B31H, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 1ms, 300cd/m2, HDMI, VGA75.11 €
/146.90 лв

















































































