Acer Vero B247YGbmiprx

| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | VGA |
| Стандарти | TCO Edge, Win 10 compliant, TUV LBL, EnergyStar |
| Размери | 540.3 x 520.9 x 217.8 мм |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Накланяне | -5° ~ 35° |
| Размер | 23.8 inches |
| Интерфейс | VGA аналогов вход
|
| Наситеност на цветовете | 16.7 милиона |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Функции | ZeroFrame
|
| Регулиране височина | 165 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Годишна консумация на енергия | 18 kWh |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Рамка | ZeroFrame |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
80.45 €
/157.35 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
338.24 €
/661.54 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
376.84 €
/737.03 лв
120.00 € лв -
112.12 €
/219.28 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
328.39 €
/642.27 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
589.62 €
/1153.19 лв
120.00 € лв -
886.87 €
/1734.56 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
117.31 €
/229.44 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
260.92 €
/510.31 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.91 €
/258.00 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
124.12 €
/242.76 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
118.92 €
/232.60 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
260.92 €
/510.31 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
369.99 €
/723.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
219.00 €
/428.33 лв
120.00 € лв
-
237.80 €
/465.11 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Монитор Dell SE2725HG, 27" (68.58 cm) IPS панел, 200Hz, Full HD, 1ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI120.83 €
/236.32 лв
Монитор HP Series 3 Pro 324pf (9U5J5UT), 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms (GtG), 8 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA120.72 €
/236.10 лв
Монитор LG 27MR400-B, 27" (68.58cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms, 250cd/m2, VGA, HDMI121.59 €
/237.80 лв




















































































