27" Nitro XV2
.png)
.png)
| Category | Specification |
|---|---|
| Model | Nitro KG272K L Widescreen Gaming LED Monitor |
| Number of Screens | 1 |
| Screen Size | 27" (Viewable: 27", Class: 27") |
| Screen Mode | 4K UHD |
| Panel Technology | IPS (In-plane Switching) |
| Response Time | 4 ms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.155 × 0.155 mm |
| Viewing Angles | Horizontal: 178° Vertical: 178° |
| Backlight Technology | LED |
| Surface | Anti-glare |
| Active Display Area | 597 × 336 mm |
| Cover Glass | No |
| Adjustability | Tilt: -5° to 15° Pivot: No |
| Mount Type | Wall Mountable |
| VESA Mount | 100 × 100 |
| Features | HDR10, Adaptive Sync |
| Frequencies | Horizontal: 30–160 kHz Vertical: 60 Hz |
| Audio | Built-in Speakers: 2 × 2 W |
| Video | Max Resolution: 3840 × 2160 (DP & HDMI) Refresh Rate: 60 Hz Color Support: 1.07 Billion (8-bit + FRC = 10-bit with Dithering) Brightness: 350 nits Native Contrast: 1,000:1 Dynamic Contrast: 100,000,000:1 Color Gamut: 99% sRGB |
| Ports | 2 × HDMI 2.0 1 × DisplayPort 1.2 1 × Headphone Jack |
| Power | Operating: 24.5 W Max: 45 W Standby: 0.5 W Off Mode: 0.3 W Input Voltage: 100–240 V AC, 50/60 Hz |
| Dimensions (No Stand) | H: 14.4" × W: 24.2" × D: 2.7" Weight: 10.41 lb |
| Dimensions (With Stand) | H: 17.75" × W: 24.19" × D: 9.13" Weight: 11.40 lb |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 144 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
75.82 €
/148.28 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1392.00 €
/2722.52 лв
-
89.43 €
/174.92 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
204.92 €
/400.79 лв
-
121.33 €
/237.31 лв
-
279.02 €
/545.72 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
168.00 €
/328.58 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
457.31 €
/894.42 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
274.50 €
/536.87 лв
-
216.11 €
/422.68 лв
-
94.56 €
/184.95 лв
-
122.29 €
/239.17 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
289.41 €
/566.04 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
235.97 €
/461.52 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
115.95 €
/226.79 лв
129.46 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
160.24 €
/313.39 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Dell P2425HE, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, LAN, USB-A, USB-C218.99 €
/428.31 лв
Монитор Dell S2725DSM, 27" (68.58cm), IPS панел, 144Hz, QHD, 1ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI218.99 €
/428.31 лв
Монитор Lenovo ThinkVision E27Q-40 (64BDGAT4EU), 27" (68.58cm), IPS панел, 100Hz, QHD, 6ms, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI219.00 €
/428.33 лв







































































































