Lenovo Legion R45w-30
67B1GAC3EU
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 44.5" |
| View Area | 1087.5x305.9 mm |
| Panel | Vertical Alignment |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 32:9 |
| Resolution | 5120x1440 |
| Pixel Pitch | 0.212x0.212 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 119.5 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 1ms (MPRT) / 4ms (Level 4) / 7ms (Level 3) / 9ms (Level 2) / 12ms (Level 1) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 165Hz / 170Hz (Overclock) |
| Brightness | 450 cd/m² |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | 1500R |
| Camera | Lenovo LC 50 Support |
| Microphone | None |
| Speakers | 3Wx2 |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 34W / 165W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Height Adjust Stand |
| Case Color | Black C |
| Side Bezel Width | 2.5 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm & 200 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 1230 x 345 x 480 mm |
| Weight |
|
| Packaging Weight | 20.2 kg |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream), 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode, USB upstream) |
| Video Connector | 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode) |
| Network Connectivity | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M) |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-F) |
| Ergonomic Certification | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Sync Technology | AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive Sync |
| Special Features |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows 10, Windows 11 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 44.5" (113.03 cm) |
| Разделителна способност (max): | 5120 x 1440 |
| Аспект изображение: | 32:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 165 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 450 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Да |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
171.53 €
/335.49 лв
181.65 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Dell U2725QE, 27" (68.58cm) IPS панел, 120Hz, 4K/UHD, 5ms, 600 cd/m2, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt 4702.76 €
/1374.48 лв
Монитор LG 32G810SA-W, 31.5" (80.01 cm), IPS панел, 144Hz, 4K/UHD, 1ms, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB703.71 €
/1376.35 лв
Монитор ASUS ProArt PA329CRV (90LM02C0-B01K70), 32" (81.28 cm) IPS панел, 4K/UHD, 1000:1, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C715.40 €
/1399.19 лв














































































































