| Размер: | 54.6" |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.315 |
| Тъчскрийн: | да |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive Multi Touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 500 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 5000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178/178 |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| Процесор: | CPU CA73*2 + A53*2 |
| RAM памет: | 2GB RAM + 1GB Embedded |
| Място за съхранение: | 16GB eMMC |
| Операционна система: | Android |
| Режим на работа: | 24/7 |
| Колонки: | 2 x 10W |
| HDMI: | 3 x HDMI |
| USB-HUB: | 2 x USB 2.0 |
| RS232: | 2 x RS232 |
| LAN: | да |
| Аудио вход: | IR x1 (3.5mm stereo mini) |
| Изходи: | IR loop through x1 (3.5mm stereo mini); RS-232c |
| VESA: | 400x400 |
| Функции: | PCAP Touchscreen technology; Palm rejection; Signal FailOver software; GPU MALI G51; Micro SD card slot; Anti image retention; Kiosk mode |
| Включени аксесоари: | Power cable, USB, HDMI, RS-232c cables, Quick start guide, Safety guide, Remote control with batteries included |
| Енергопотребление: | 150 W |
| Сертификати: | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Портретен режим: | да |
| Тегло: | 23.400 кг. |
Виж още Специализирани Монитори Iiyama
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
iiyama Interaktives Touchscreen-Display ProLite T5562AS-B1 - 140 cm (55") - 3840 x 2160 4K Ultra HD Brochure
iiyama Interaktives Touchscreen-Display ProLite T5562AS-B1 - 140 cm (55") - 3840 x 2160 4K Ultra HD User manual
Size Chart
User manual
Size Chart
User manual
Product Brochure
Product Brochure
Техническа брошура
Ръководство на потребителя
Технически чертеж
| Екран размер: | 54.6" (138.6 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
90.95 €
/177.88 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.94 €
/166.13 лв
-
132.57 €
/259.28 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
201.55 €
/394.20 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
286.53 €
/560.41 лв
293.54 € -
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
149.92 €
/293.22 лв
154.85 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
162.44 €
/317.70 лв
168.31 € -
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Dahua LDH55-SAI200, 55" (139.7 cm), Full HD, RS232, USB, Wi-Fi, SD карта2268.00 €
/4435.82 лв
Интерактивен дисплей IIYAMA TE7515A-B1AG, 74.5" (198.23 cm) 4K/UHD IPS сензорен дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, RS232, Wi-Fi, Bluetooth, LAN2224.54 €
/4350.83 лв
Интерактивен дисплей AUO UX, 65" (165.1 cm) 4K/UHD мулти-тъч дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA, USB 2.0, USB, USB-C, RS2322218.50 €
/4339.01 лв











































































































