| Параметър | Стойност |
| Размер: | 15" |
| Резолюция: | 1024x768 |
| Формат: | 4:3 |
| Панел: | TN |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.297mm |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Glare |
| Яркост: | 325 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 800 :1 |
| Ъгли на виждане: | 170º / 160º |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Колонки: | 2 x 2W |
| VGA: | 1 x VGA |
| VESA: | 75x75 |
| Стойка: | Наклон -10°/70° |
| Включени аксесоари: | Cables: power, VGA, USB; Guides: quick start guide, safety guide; Other: AC adapter, mylar sheet (for VESA mount) |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 20 W |
| Сертификати: | CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus |
| Цвят на корпуса: | Черен |
Виж още Специализирани Монитори Iiyama
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
Data Sheet
Iiyama LED monitor ProLite T1521MSC-B1 - 38.1 cm (15") - 1024 x 768 XGA Brochure
Iiyama LED monitor ProLite T1521MSC-B1 - 38.1 cm (15") - 1024 x 768 XGA User manual
Iiyama LED monitor ProLite T1521MSC-B1 - 38.1 cm (15") - 1024 x 768 XGA Brochure
Iiyama LED monitor ProLite T1521MSC-B1 - 38.1 cm (15") - 1024 x 768 XGA User manual
Iiyama Touch-Monitor ProLite T1521MSC-B1 - 38.1 cm (15") - 1024 x 768 XGA User manual
| Екран размер: | 15"(38.10 см) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | E |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
104.59 €
/204.56 лв
120.00 € лв -
95.25 €
/186.29 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
362.56 €
/709.11 лв
120.00 € лв -
971.44 €
/1899.97 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
176.36 €
/344.93 лв
120.00 € лв -
187.88 €
/367.46 лв
120.00 € лв -
762.76 €
/1491.82 лв
120.00 € лв -
109.39 €
/213.96 лв
120.00 € лв -
109.39 €
/213.96 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
75.58 €
/147.83 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
75.58 €
/147.83 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
140.83 €
/275.43 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
1722.47 €
/3368.87 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
99.25 €
/194.11 лв
120.00 € лв -
529.20 €
/1035.03 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
86.58 €
/169.34 лв
120.00 € лв -
1894.41 €
/3705.14 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
201.10 €
/393.31 лв
120.00 € лв -
97.69 €
/191.07 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
130.10 €
/254.44 лв
120.00 € лв -
115.68 €
/226.25 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
99.18 €
/193.99 лв
120.00 € лв -
144.79 €
/283.18 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
187.88 €
/367.46 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
188.42 €
/368.53 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
285.89 €
/559.14 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
473.89 €
/926.84 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
404.70 €
/791.52 лв
120.00 € лв -
215.77 €
/422.00 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв -
441.47 €
/863.43 лв
120.00 € лв
Интерактивен дисплей LG 17BR30T-B, 17" (43.18 cm) SXGA сензорен дисплей, VGA210.87 €
/412.43 лв
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Тъч монитор ViewSonic TD2423, 23.6" (59.94 cm) VA панел, 75Hz, Full HD, 7ms, 20 000 000:1, 250cd/m2, HDMI/DVI/VGA, 1г. гаранция270.47 €
/528.99 лв


































































































