
MESH CERTIFIED MAKES IT WORK
The front mesh panel allows air to flow into the case easily without obstruction, providing the best system cooling performance. The Mid Tower chassis provides small footprint but big perfromance.

| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name | MAG FORGE 121A AIRFLOW |
| Case Form Factor | Mid Tower |
| Motherboard Form Factor Support | ATX / M-ATX / ITX |
| I/O Ports | 2 x USB 5Gbps (Type-A) 1 x Audio-Out 1 x Mic-In 1 x LED On/Off Button |
| Drive Mount Support | 3 x 2.5" 2 x 2.5" / 3.5" |
| Expansion Slots | 7 |
| Maximum GPU Length | 330 mm / 12.99 inches |
| Maximum CPU Cooler Height | 160 mm / 6.29 inches |
| Power Supply Support | ATX, up to 200 mm (without 3.5" HDD tray) |
| Fan Size Support | Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: N/A PSU Shroud: 2 x 120 mm |
| Pre-installed Fan Size | Front: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Pre-installed Fan Type | Front: 3 x Auto RGB fan Rear: 1 x Auto RGB fan |
| Radiator Size Support | Top: 120 / 240 mm Front: 120 / 140 / 240 mm Rear: 120 mm Side: N/A Bottom: N/A |
| Dimensions (DxWxH) | 411.6 x 210 x 498 mm / 16.20 x 8.26 x 19.60 inches |
| Net Weight | 5.76 kg |
| Gross Weight | 6.74 kg |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии MSI
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
19.73 €
/38.59 лв
-
45.96 €
/89.90 лв
-
6.96 €
/13.61 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
23.27 €
/45.51 лв
-
29.31 €
/57.32 лв
-
19.77 €
/38.66 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
29.60 €
/57.89 лв
-
53.82 €
/105.26 лв
-
175.92 €
/344.06 лв
-
17.61 €
/34.45 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
60.52 €
/118.37 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
5.90 €
/11.55 лв
-
88.93 €
/173.93 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
13.23 €
/25.87 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
73.43 €
/143.62 лв
-
16.48 €
/32.24 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
-
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
42.18 €
/82.50 лв
-
38.49 €
/75.27 лв
-
59.49 €
/116.34 лв
-
44.39 €
/86.83 лв
-
36.98 €
/72.32 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
115.22 €
/225.35 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
114.73 € -
40.98 €
/80.15 лв
49.53 € -
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
79.99 €
/156.45 лв
82.29 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
56.59 €
/110.68 лв
59.52 € -
42.49 €
/83.10 лв
43.33 € -
10.26 €
/20.08 лв
11.20 € -
175.67 €
/343.58 лв
181.93 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Thermalright TL-M10 Vision, microATX/Mini-ITX, 1 x USB 3.1 Type-C, 9.16" LCD дисплей, с прозорец, бяла, без захранване94.42 €
/184.67 лв
Кутия 1stPlayer MEGAVIEW MV8, ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 7x 120 mm A-RGB вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване94.52 €
/184.86 лв
Кутия Fractal Design Pop Air Magenta Core, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, RGB контролер, прозорец, черна, без захранване93.21 €
/182.30 лв




















































































