Lian Li Lancool 207
![]() | Space-saving innovative layout The LANCOOL 207’s unique offset motherboard tray provides a space-efficient solution while improving compatibility and airflow. |
Easy access front-mounted PSU
The PSU is strategically placed at the front, with connector ports facing outward for convenient cable connection. Additionally, a PSU power adaptor extension cable is provided for rear power access.

Specifications
| DIMENSION | (D) 455.6mm x (W) 219mm x (H) 456mm |
|---|---|
| MATERIAL | Steel 4.0mm Tempered Glass |
| MOTHERBOARD SUPPORT | Standard ATX ( Width Max 244mm ) /Micro-ATX/Mini-ITX |
| PSU SUPPORT | ATX (Under 160mm) |
| INCLUDED FAN | Front: 2 x 140mm ARGB fan (450~1900 RPM / DC 12V, 0.4A / LED 5V, 0.7A / 109.3 CMF / 3.3 mm-H2O / 34.86 dB-A) Above PSU Shroud : 2 x 120mm PWM fan (500~1950 RPM / DC 12V, 0.28A / 71.1 CMF / 1.99 mm-H2O / 30.81 dB-A) |
| FAN SUPPORT | Front: 140mm x 2 Top: 120mm x 3 or 140mm x 2 Above PSU Shroud: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 |
| RADIATOR SUPPORT | Top: 360/280/240mm |
| DRIVE SUPPORT | 2 × 3.5″ HDD or 2.5″ SSD |
| GPU LENGTH CLEARANCE | 375mm (Max.) |
| CPU HEIGHT CLEARANCE | 180mm (Max.) |
| EXPANSION SLOTS | 7 |
| I/O PORTS | USB 3.0 × 2 USB 3.1 TYPE-C × 1 Audio × 1 Power Button × 1 |
| DUST FILTER | 1 x Bottom |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Lian Li
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
3 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
8.35 €
/16.32 лв
-
24.72 €
/48.34 лв
-
28.27 €
/55.29 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
17.61 €
/34.45 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
8.60 €
/16.82 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
53.44 €
/104.53 лв
-
85.26 €
/166.75 лв
-
6.92 €
/13.53 лв
-
16.36 €
/32.00 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
5.93 €
/11.61 лв
-
8.49 €
/16.60 лв
-
5.87 €
/11.48 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
187.92 €
/367.54 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.23 €
/23.91 лв
-
13.55 €
/26.51 лв
-
26.11 €
/51.07 лв
-
26.11 €
/51.07 лв
-
12.81 €
/25.05 лв
-
23.15 €
/45.27 лв
-
27.01 €
/52.83 лв
-
43.30 €
/84.69 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
37.98 €
/74.27 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
218.70 €
/427.74 лв
-
150.97 €
/295.27 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
10.05 €
/19.65 лв
-
30.23 €
/59.13 лв
-
50.44 €
/98.66 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
20.93 €
/40.94 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
46.04 €
/90.05 лв
-
41.02 €
/80.24 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
49.70 €
/97.20 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
55.99 €
/109.51 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
117.59 €
/229.99 лв
-
17.87 €
/34.95 лв
-
118.23 €
/231.23 лв
121.99 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
134.12 €
/262.33 лв
138.39 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
27.80 €
/54.36 лв
30.67 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Fractal Design Pop Air Black TG Clear Tint, ATX/mATX/mITX, 2x USB 3.0, черна, без захранване84.98 €
/166.21 лв
Кутия Chieftec Visio (GM-30B-TG-OP), ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, 6x ARGB 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване85.08 €
/166.39 лв
Кутия Geometric Future Model 8 Lohan, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.1 Type-C, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване85.17 €
/166.58 лв































































































