Lian Li SUP01
Optimize your desktop with the LIAN LI SUP01, the stand-up platform design not only minimizes footprint but also ensures impeccable hardware compatibility and superior cooling efficiency.
- 45-liter stand-up platform case for a minimal footprint
- Front-facing GPU installation with adjustable mounting brackets for a unique visual and cooling approach
- Independent chambered direct cooling design that brings the most effective heat dissipation for all core components
- Includes 510mm PCIe 4.0 riser cable with an RGB lighting cover that shares the same lighting effects with the case ARGB strip
- Includes an exterior 120mm fan mounting bracket at the rear to push fresh air into the chassis
- Includes 3 x 120mm performance fans at the side for GPU exhaust
- Supports 360mm/280mm AIO with a maximum pump height of 88.2mm
- Supports standard motherboards up to ATX size and back-connect ATX motherboards
Specs:
| COLOR | Black |
| CASE TYPE | Small Tower Case |
| DIMENSION | (D) 403.45mm x (W) 212mm x (H) 534mm (D) 403.45mm x (W) 212mm x (H) 524mm (w/o feet) |
| CAPACITY | 44.8L |
| MATERIAL | Steel 4.0mm Tempered Glass |
| RISER CABLE TYPE | PCIE 4.0 |
| MOTHERBOARD SUPPORT | ATX/M-ATX/ITX ATX Back Connect |
| PSU SUPPORT | ATX (Max 220mm) |
| INCLUDED FAN | 3 x 120mm PWM |
| FAN SUPPORT | Side 1: 3 x 120mm Side 2: 3 x 120mm or 2 x 140mm Rear exterior: 1 x 120mm |
| RADIATOR SUPPORT | Side 2: 360mm or 280mm |
| DRIVE SUPPORT | Drive Cage: 2 × 2.5” SSD or 2 × 3.5” HDD Above PSU shroud:2 × 2.5” SSD |
| GPU LENGTH CLEARANCE | Max 400mm |
| CPU HEIGHT CLEARANCE | Max 88.2mm |
| EXPANSION SLOTS | 7 (for low profile card) 4 (for standard profile card with extension cable) |
| I/O PORTS | 1 x Power Button 1 x Reset Button 2x USB 3.0 TYPE-A 1x USB 3.1 TYPE-C 1x Mic 1 x Light Color Button (C) 1 x Light Mode Button (M) |
| DUST FILTER | 1 x bottom tray 1 x front magnatic 1 x top magnatic |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Lian Li
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
5.90 €
/11.54 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
13.23 €
/25.87 лв
-
123.06 €
/240.69 лв
-
77.13 €
/150.85 лв
-
16.59 €
/32.45 лв
-
43.76 €
/85.59 лв
-
21.79 €
/42.62 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.50 €
/24.44 лв
-
32.84 €
/64.23 лв
-
231.70 €
/453.16 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
19.86 €
/38.83 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
18.13 €
/35.45 лв
-
12.50 €
/24.44 лв
-
12.36 €
/24.16 лв
-
22.26 €
/43.54 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
34.99 €
/68.44 лв
-
6.95 €
/13.59 лв
-
51.43 €
/100.58 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
11.10 €
/21.71 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
31.34 €
/61.29 лв
-
6.18 €
/12.10 лв
-
54.69 €
/106.96 лв
-
111.94 €
/218.94 лв
-
16.59 €
/32.45 лв
-
56.01 €
/109.54 лв
-
29.60 €
/57.89 лв
-
5.90 €
/11.54 лв
-
16.82 €
/32.91 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
18.13 €
/35.45 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
35.53 €
/69.48 лв
39.41 € -
10.26 €
/20.08 лв
11.20 € -
42.60 €
/83.32 лв
43.33 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
27.97 €
/54.70 лв
29.77 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Arctic Xtender, EATX/ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3x 140mm вентилатора, 2x 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване117.73 €
/230.26 лв
Кутия Arctic Xtender - White Mid-Tower, E-ATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.2 Gen 1, с прозорец, бяла, без захранване117.73 €
/230.26 лв
Кутия Thermaltake Ceres 350 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, 2x ARGB 140mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване117.42 €
/229.65 лв
























































































