DeepCool CH170 Digital WH
High airflow panels Mesh panels surround the CH170 DIGITAL WH from every side and create a high-airflow, small-form-factor case like no other. | ![]() |
![]() | Full sized air cooling! Lack of air cooler support in small mITX cases is a thing of the past. The CH170 DIGITAL WH can support giant air coolers up to 172mm in height! |
Or go liquid If liquid cooling is preferred, that is also an option with the CH170 DIGITAL WH. A specialized radiator bracket and a full mesh panel make it possible to mount a standard-sized 240mm AIO without any worries. | ![]() |
Specifications
| Product Dimensions | 250x200x380mm(L×W×H) |
| Net Weight | 3.4Kg |
| Materials | ABS+SPCC |
| Motherboard Support | Mini-ITX |
| Front I/O Ports | USB3.0×2、Audio×1、Gen2 TypeC×1 |
| 3.5" Drive Bays | 1(2.5 SSD / 3.5 HDD / Front 120 FAN :Choose one of the three) |
| 2.5" Drive Bays | 1(2.5 SSD / 3.5 HDD / Front 120 FAN :Choose one of the three) |
| Expansion Slots | 3 Slots |
| Pre-Installed Fans | None |
| Fan Support | Top:1×120 mm Front: NA Rear: 2×120 mm Bottom:1×120 mm Side : 2×120 mm |
| Radiator Support | Side : 240mm |
| CPU Cooler Height Limit | 172mm |
| GPU Size Limit | Length: SFX/SFX-L: 305mm / ATX: 230mm Height: 138mm Width: 65mm (3 Slots) |
| Power Supply Type | ATX PS2(maximum length: 140mm)/ SFX / SFX-L |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии DeepCool
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Не |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
16.82 €
/32.91 лв
-
72.86 €
/142.50 лв
-
16.51 €
/32.30 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
47.65 €
/93.19 лв
-
36.79 €
/71.95 лв
49.70 € -
16.51 €
/32.30 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
47.29 €
/92.48 лв
-
13.14 €
/25.69 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
136.25 €
/266.48 лв
-
34.83 €
/68.12 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
107.15 €
/209.58 лв
-
42.11 €
/82.36 лв
-
24.87 €
/48.64 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
8.35 €
/16.32 лв
-
24.95 €
/48.80 лв
-
6.15 €
/12.04 лв
-
17.56 €
/34.34 лв
-
31.19 €
/61.00 лв
-
31.19 €
/61.00 лв
-
8.69 €
/16.99 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
53.91 €
/105.44 лв
-
91.62 €
/179.18 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
16.51 €
/32.30 лв
-
6.15 €
/12.04 лв
-
5.91 €
/11.57 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
31.19 €
/61.00 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
117.59 €
/229.99 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
68.51 €
/133.99 лв
-
100.60 €
/196.76 лв
103.10 € -
109.85 €
/214.85 лв
112.60 € -
35.33 €
/69.10 лв
39.41 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
42.58 €
/83.29 лв
43.33 € -
52.15 €
/101.99 лв
58.79 € -
36.79 €
/71.95 лв
49.70 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
28.08 €
/54.93 лв
30.67 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия MSI MAG FORGE 112R, ATX/Micro ATX/ITX, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 4x ARGB 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване68.50 €
/133.97 лв
Кутия Endorfy Ventum 200 ARGB, ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 4x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване68.66 €
/134.28 лв
Кутия Fractal Design Focus 2 Black Solid, ATX/mATX/mITX, черна, без захранване68.83 €
/134.62 лв




















































































