Legion 27Q-10
.png)
.png)
.png)
27-inch display with QHD resolution
99% sRGB and 90% DCI-P3 color gamut
240Hz high refresh rate with 0.5ms MPRT response time
NVIDIA® G-SYNC® Compatible, AMD FreeSync™ Premium and VESA Adaptive Sync Support
Lenovo® Artery (Lenovo® Accessory Display Manager) and Legion Space software
| Category | Specification |
|---|---|
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7 × 335.7 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331 × 0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 109 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3 ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Power Consumption | 25W (Typical) / 50W (Max) |
| Power Adapter | Integrated |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.8 mm |
| Mounting | VESA 100 × 100 mm |
| Dimensions (Highest) | 613.1 × 214.0 × 536.5 mm (24.14 × 8.43 × 21.12 in) |
| Packaging Dimensions | 706.0 × 170.0 × 462.0 mm (27.80 × 6.77 × 18.19 in) |
| Weight (With Stand) | 6 kg (13.2 lbs) |
| Packaging Weight (EPS) | 7.7 kg (16.9 lbs) |
| Packaging Weight (Green) | 8.5 kg (18.7 lbs) |
| Video Connector | 2× HDMI® 2.1 TMDS, 1× DP 1.4 (HBR3) |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 240 Hz |
| Време за реакция: | 0.5 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
171.53 €
/335.49 лв
181.65 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор LG 27GS85Q-B, 27" (68.58cm) IPS панел, 180Hz, QHD, 1ms, 1000:1, HDR10, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub245.69 €
/480.53 лв
Монитор Gigabyte GS27Q-X, 27" (68.58 cm) IPS панел, 240Hz, QHD, 1ms, 1000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI246.00 €
/481.13 лв
Монитор Dell Pro P2426HE, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 5ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, RJ-45246.14 €
/481.41 лв











































































































