Lenovo ThinkVision P27QD-40
64B3GAT2EU

1. HDMI® 2.1 TMDS | 7. USB-A (USB 5Gbps), USB downstream |
2. DisplayPort™ 1.4 (HBR3 DSC) | 8. USB-A (USB 5Gbps), USB downstream |
3. DP out | 9. USB-A (USB 5Gbps), with BC 1.2 USB downstream |
4. USB-C® (USB 10Gbps), 140W/DP 1.4, upstream | 10. USB-C® (USB 5Gbps), 15W, USB downstream |
5. USB-B (USB 5Gbps), USB upstream | 11. USB-A (USB 5Gbps), USB downstream |
6. Ethernet (2.5GbE RJ-45) |
| Specification | Details |
|---|---|
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7 × 335.7 mm |
| Panel Type | In-Plane Switching (IPS) |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331 × 0.2331 mm |
| Pixel Density | 109 dpi |
| Viewing Angles | 178° (H) / 178° (V) |
| Response Time | 4 ms (Extreme) / 6 ms (Typical) |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Refresh Rate | 24Hz – 120Hz |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 98% DCI-P3, 99% sRGB, 99% BT.709 |
| Screen Surface | Anti-glare |
| Curvature | Flat |
| Camera | Modular Camera Support |
| Microphone | None |
| Speakers | Modular Speaker Support |
| Power Consumption | 15.5W (Typical) / 200W (Max) |
| Power Adapter | Integrated |
| Stand Adjustments | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjustable |
| Case Color | Raven Black |
| Bezel Width | 2.0 mm |
| Mounting | VESA 100 × 100 mm |
| Tiny PC Support | ThinkCentre M Series Tiny Support |
| Lowest Position | 613.4 × 195 × 384.1 mm |
| Highest Position | 613.4 × 195 × 539.1 mm |
| Head Only | 613.4 × 46 × 357 mm |
| Packaging Dimensions | 693 × 150 × 422 mm |
| With Stand | 6.8 kg |
| Head Only | 4.6 kg |
| Packaging Weight | 9.4 kg |
| USB Ports | 1× USB-C (10Gbps, DP 1.4, PD 140W), 1× USB-B (5Gbps), 3× USB-A (5Gbps), 1× USB-A (BC1.2), 1× USB-C (5Gbps, 15W PD) |
| Video Ports | 1× HDMI 2.1, 1× DP 1.4, 1× DP 1.4 Out, 1× USB-C (DP Alt Mode) |
| Network | 1× RJ45 Ethernet (10/100/1000/2500 Mbps) |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
712.78 €
/1394.07 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.62 €
/503.86 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
91.76 €
/179.46 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.50 €
/331.50 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
385.78 €
/754.53 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Lorgar 27MP1 (LRG-27MP1U160-GY), 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 1ms, 1 000 000:1, 1000 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB428.27 €
/837.61 лв
Монитор Samsung Smart Monitor M8 LS-32DM801U (2024), 32" (81.28cm) VA панел, 4K/UHD, 4ms, HDR10, 400cd/m2, HDMI, USB-C, Wi-Fi, Bluetooth, камера428.33 €
/837.73 лв
Монитор Dell P2725QE, 27" (68.58 cm) IPS панел, 100HZ, 4K/UHD, 5ms, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-C428.99 €
/839.03 лв











































































































