Lenovo Legion R24s
68CBGAC2EU
Raven Black
| Category | Specification |
|---|---|
| Display Size | 23.8" |
| View Area | 527 × 296.5 mm |
| Panel Type | In-Plane Switching (IPS) |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Pixel Pitch | 0.2745 × 0.2745 mm |
| Pixel Density | 93 dpi |
| Viewing Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 1 ms (MPRT) / 4 ms (Level 4) / 6 ms (Level 3) / 8 ms (Level 2) / 10 ms (Level 1) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Color Support | 16.7 Million colors |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Screen Surface | Anti-glare |
| Curvature | None (Flat) |
| HDR Support | HDR10 Compliance |
| Sync Technology | VESA MediaSync |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| Power Consumption (Typical / Max) | 12 W / 28.5 W |
| Power Adapter | Integrated |
| Stand | Tilt |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.5 mm |
| VESA Mount | 100 × 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Pen Support | None |
| Dimensions (With Stand) | 539.1 × 184.7 × 432.3 mm (21.23 × 7.27 × 17.02 in) |
| Dimensions (Head Only) | 539.1 × 42.0 × 321.8 mm (21.23 × 1.65 × 12.67 in) |
| Packaging Dimensions | 617.0 × 126.0 × 385.0 mm (24.29 × 4.96 × 15.16 in) |
| Weight (Head Only) | 3.1 kg (6.8 lbs) |
| Weight (With Stand) | 3.5 kg (7.7 lbs) |
| Packaging Weight | EPS: 4.9 kg (10.8 lbs) / Green: 5.7 kg (12.6 lbs) |
| USB Ports | None |
| Video Inputs | 1 × HDMI® 2.1 (TMDS), 1 × DisplayPort 1.2 |
| Network Connectivity | None |
| Environmental Certifications | RoHS, EU Energy Efficiency Level D |
| Ergonomic Certifications | TÜV Low Blue Light (Hardware), TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Low Blue Light | Natural Low Blue Light |
| Gaming Console Support | Yes |
| Software Support | Lenovo® Artery (Lenovo Accessories and Display Manager) |
| Supported Operating Systems | Windows® 10, Windows® 11, macOS, Windows on ARM |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 144 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
279.02 €
/545.72 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
344.95 €
/674.66 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор HP Series 3 Pro 322ph (B0BN7UT#ABB), 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms (GtG), 1000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI104.67 €
/204.73 лв
Монитор AOC 27B3CA2, 27" (68.58cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 4ms, 20 000 000:1, 250cd/m2, HDMI, USB, USB-C104.73 €
/204.82 лв
Монитор KOORUI G2511P, 25" (68.58 cm), IPS панел, 200Hz, FHD, 1ms, 1000:1, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI104.79 €
/204.96 лв








































































































