Lenovo Legion 27U-10
Безупречни гейминг изображения NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium и VESA Adaptive Sync работят заедно, за да елиминират накъсването на екрана, забавянията и ефекта на призраци, предлагайки ултра-отзивчиво и непрекъснато изживяване. | ![]() |
Изключителна точност на цветовете Насладете се на елитна хроматична производителност с 99% sRGB и 95% DCI-P3 покритие, което предлага живи и реалистични изображения, верни на намерението на създателя. | ![]() |
Светкавично бърза реакция С време за реакция от 0,5 ms MPRT (1 ms GtG), минимизирайте закъснението на входа и получете предимството на скоростта, за да постигате постоянно целите си с прецизност. | ![]() |
Обширни, ултра-ясни изображения 27-инчовият екран с изключително ясна UHD 3840 × 2160 резолюция предлага зашеметяваща яснота и прецизност, давайки на играчите на електронни спортове реално конкурентно предимство, когато всеки пиксел има значение. | ![]() |
Адаптивна честота и резолюция в двоен режим Персонализирайте вашето гейминг изживяване с адаптивна честота и резолюция в двоен режим, което ви дава гъвкавостта да давате приоритет или на ясни и детайлни изображения, или на ултра-плавна реакция. Превключвайте безпроблемно между 4K при 160 Hz и FHD при 320 Hz, за да пасне на всеки стил на игра. | ![]() |
Силен контраст и дълбок реализъм HDR10 вдъхва живот на всяка сцена с драматичен контраст, разкривайки по-дълбоки черни нюанси, по-ярки светлини и по-завладяващо, кинематографично гейминг изживяване. | ![]() |
Specifications
Performance
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7x335.7 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 3840x2160 |
| Pixel Pitch | 0.1554x0.1554 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 163 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | UHD:160Hz, FHD:320Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | None |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 26W / 43W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
Design
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.1 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Pen | None |
Dimensions (WxDxH)
|
|
Connectivity
| USB Port | None |
| Video Connector | 2x HDMI 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3) |
| Network Connectivity | None |
Certifications
| Environmental Certification | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-F), Volatile Organic Compound Certification |
| Ergonomic Certification | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution) |
| Sync Technology | NVIDIA G-SYNC, VESA Adaptive Sync, AMD FreeSync Premium |
| Special Features |
|
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 160 Hz |
| Време за реакция: | 0.5 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
72.49 €
/141.77 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
Монитор Dell SE2425HG, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 200Hz, Full HD, 1ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI
105.47 €
/206.27 лв
120.00 € лв -
275.20 €
/538.25 лв
120.00 € лв -
98.25 €
/192.17 лв
120.00 € лв -
98.25 €
/192.17 лв
120.00 € лв -
589.62 €
/1153.19 лв
120.00 € лв -
171.41 €
/335.25 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.45 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
87.17 €
/170.50 лв
120.00 € лв -
246.00 €
/481.13 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
121.41 €
/237.46 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
228.72 €
/447.34 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
127.84 €
/250.03 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
79.62 €
/155.72 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
385.39 €
/753.76 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
79.62 €
/155.72 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
237.80 €
/465.11 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
337.30 €
/659.71 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор IIYAMA XUB2797QSN-B2, 27" (68.58cm) IPS панел, 100Hz, WQHD, 1ms, 80 000 000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, LAN292.87 €
/572.81 лв
Монитор ViewSonic VX3276-2K-MHD-2, 31.5" (80.01 cm) IPS панел, 75Hz, QHD, 4ms, 80M:1, 250 cd/m2, DisplayPort, mDP, HDMI, Audio Out295.53 €
/578.01 лв
Монитор LG 34WR50QK-B, 34" (86.36cm) VA Curved панел, 100Hz, WQHD, 5ms, 3000:1, HDR10, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI289.41 €
/566.04 лв

















































































































