Faytech 1010502421 FT156TMCAPOFHBOB
| Размер: | 15.6" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 1000 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 800 :1 |
| Ъгли на виждане: | 170 / 170 |
| Време за реакция: | 15/15 ms |
| Цветове на дисплея: | 262 K |
| Колонки: | 2 x 2W |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DVI: | 1 x DVI-D |
| Аудио: | 1x PC-Audio |
| Изходи: | 1x Serial |
| Опционални входове и изходи: | 12V DC-In (screwable) |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | 1.1mm cover glass with 7H surface hardness; Optically bonded Touch Panel to LCD Panel; 10-Finger-Multi Touch Capacitive Touch Panel; A+ quality LED backlight panels with 100k hours lifetime; 24/7 operation; 8 support clamps required |
| Включени аксесоари: | Power Supply, HDMI Cable, USB Cable, Short Installation Manual |
| Енергопотребление: | 17 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front / IP40 Back |
| Работна температура: | -10°C ~ +60°C |
| Работна влажност: | 10% - 90% |
| Тегло: | 2.050 кг. |
Виж още Специализирани Монитори Faytech
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 15.6" (39.62 см) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.61 €
/198.73 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
80.77 €
/157.98 лв
120.00 € лв -
80.77 €
/157.98 лв
120.00 € лв -
91.59 €
/179.13 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
110.33 €
/215.78 лв
120.00 € лв -
353.08 €
/690.57 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
230.54 €
/450.90 лв
120.00 € лв -
65.55 €
/128.20 лв
120.00 € лв -
182.15 €
/356.26 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
95.25 €
/186.29 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
85.80 €
/167.81 лв
120.00 € лв -
223.45 €
/437.03 лв
120.00 € лв -
282.28 €
/552.09 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
337.11 €
/659.32 лв
120.00 € лв -
367.46 €
/718.69 лв
120.00 € лв -
248.77 €
/486.55 лв
120.00 € лв -
739.65 €
/1446.62 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
231.54 €
/452.85 лв
120.00 € лв -
799.97 €
/1564.61 лв
120.00 € лв
-
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
98.90 €
/193.43 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
126.99 €
/248.37 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
127.04 €
/248.47 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
246.91 €
/482.92 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
134.82 €
/263.68 лв
120.00 € лв -
174.18 €
/340.67 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв
Публичен дисплей Samsung QM55C, 55" (139.7cm) 4K/UHD VA Anti-Glare дисплей, 500cd/m2, 8ms, 16GB Flash памет, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DisplayPort, HDMI, USB, RS232884.42 €
/1729.77 лв
Публичен дисплей Samsung HG65ET690UBXEN, 65" (165.1 cm) UHD/4K LED панел, HDMI, USB898.08 €
/1756.49 лв
Публичен дисплей Sony FW-50EZ20L, 50" (127cm) 4K/UHD IPS дисплей, DLED, 400 000:1, 350cd/m2, HDR10, Dolby Vision, HDMI, USB, RJ45, RS-232C906.08 €
/1772.14 лв



























































































