AOC Q27G4XN

Спецификации:
| Размер: | 27" |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Яркост: | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 5000 :1 |
| Динамичен контраст: | 80000000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 0.5 ms |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| Гейм технология: | FreeSync Premium (AMD) |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| HDR: | да |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| Аудио: | Audio Out |
| Изходи: | Headphone out (3.5mm) |
| VESA: | 100x100 |
| Ергономична стойка: | да |
| Стойка: | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 60 градуса, Наклон: -5/+23 градуса, Пивот: 184 градуса |
| Функции: | 3-sided frameless, Fast VA panel, HDR10, 0.5ms MPRT, 1ms GtG, FreeSync Premium Certified, Flicker Free, Low Blue Light, Kensington Lock |
| Включени аксесоари: | Power cable, HDMI cable, DisplayPort cable |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Тънка рамка: | да |
| Тегло: | 5.110 кг. |
| Енергиен клас: | E |
Виж още Монитори AOC
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| Време за реакция: | 0.5 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
84.38 €
/165.02 лв
120.00 € лв -
1894.41 €
/3705.14 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
201.10 €
/393.31 лв
120.00 € лв -
97.69 €
/191.07 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
129.31 €
/252.91 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
80.77 €
/157.98 лв
120.00 € лв -
99.18 €
/193.99 лв
120.00 € лв -
144.79 €
/283.18 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
218.49 €
/427.32 лв
120.00 € лв -
93.30 €
/182.47 лв
120.00 € лв -
110.79 €
/216.69 лв
120.00 € лв -
253.86 €
/496.50 лв
120.00 € лв -
372.75 €
/729.04 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
196.77 €
/384.84 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
218.49 €
/427.32 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
94.47 €
/184.77 лв
120.00 € лв -
362.56 €
/709.11 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
187.22 €
/366.16 лв
120.00 € лв -
171.60 €
/335.62 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
Монитор Dell U4924DW, 49" (124.46cm), IPS панел, 5K Dual QHD, 5ms, 350 cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB
1348.92 €
/2638.27 лв
120.00 € лв -
982.21 €
/1921.03 лв
120.00 € лв -
257.68 €
/503.98 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.61 €
/198.73 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
188.42 €
/368.53 лв
120.00 € лв -
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
285.89 €
/559.14 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
126.25 €
/246.92 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв -
441.47 €
/863.43 лв
120.00 € лв
Монитор Dell P2425HE, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, LAN, USB-A, USB-C218.99 €
/428.31 лв
Монитор Lenovo ThinkVision E27Q-40 (64BDGAT4EU), 27" (68.58cm), IPS панел, 100Hz, QHD, 6ms, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI218.98 €
/428.29 лв
Монитор Lenovo ThinkVision T24m-29 (63A5GAT6EU), 23.8" (60.45 cm) IPS панел, Full HD, 4 ms (Extreme mode) 3000000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-C 3.2218.80 €
/427.94 лв
















































































































