| ГАМА | Home & Office |
| ТИП | Монитор |
| ТЕХНОЛОГИЯ | IPS TFT with W-LED backlight |
| ТИП ЕКРАН | Wide |
| ТИП МАТРИЦА | IPS |
| РАЗМЕРИ ПИКСЕЛ | 0.247 мм |
| ДИАГОНАЛ | 22 inch |
| ОПТИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920 x 1080 |
| ЯРКОСТ | 250cd/m2 |
| ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ | 6 мс |
| СПЕЦИАЛНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Не |
| 3D | Не |
| АСПЕКТ ИЗОБРАЖЕНИЕ | 16:9 |
| БРОЙ ЦВЕТОВЕ | 16.7 милиона |
| МАКС. ВИЗУАЛЕН ЪГЪЛ ХОР/ВЕРТ. | 178°/178° |
| ХОРИЗОНТАЛНА ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 31.5-83kHz |
| ВЕРТИКАЛНА ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 56 - 60Hz |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ | 1000:1 |
| ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ | 25000:1 |
| ДИГИТАЛНИ ПОРТОВЕ | HDMI, DVI-D, DisplayPort, 2 x USB |
| ВИДЕО ПОРТОВЕ | D-Sub, DVI, HDMI, DisplayPort |
| ВГРАДЕНИ ГОВОРИТЕЛИ | 2 x 1W |
| РАЗМЕРИ | 507 x 370 x 218 mm |
| ТЕГЛО | 5.6 kg |
| МОНТИРАНЕ НА СТЕНА | 100 x 100 mm |
| TV ТУНЕР | Не |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 26 W |
| СТАНДАРТИ | CE, EnergyStar 8.0, FCC Class B, GEEA/Energy Label, ISO 9241-307 (pixel failure class I), MPR III, PCT/Gost, RoHS, TCO 8.0, TÜV Ergonomics, TÜV GS, UL/C-UL or CSA |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | Class E |
| ГОДИШНА КОНСУМАЦИЯ(1000Ч.) | 50 kWh |
Виж още Монитори NEC
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| DVI: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 22" (55.88 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Бял |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
344.95 €
/674.66 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.08 €
/182.06 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Philips 221V8A, 21.5" (54.61 cm), VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA73.40 €
/143.56 лв
Монитор AOC 24B31H, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 1ms, 300cd/m2, HDMI, VGA75.11 €
/146.90 лв
















































































