
![]() | VESA дисплей HDR™ 400 Чист и ярък HDR Мониторът поддържа VESA DisplayHDR™ 400 с широкодиапазонна яркост и контраст, което позволява драматично визуално потапяне в най-новите HDR игри, филми и изображения. |
![]() | IPS с sRGB 99% (станд.) Реални цветове и голям зрителен ъгъл IPS мониторът на LG показва цветовете с безупречна прецизност. Благодарение на големия си зрителен ъгъл IPS дисплеят осигурява 99% покритие на цветовия спектър sRGB. |
34-инчов 21:9 UltraWide™ Full HD дисплей
Вижте повече, направете повече
Вижте повече и направете повече с екрана UltraWide™ Full HD (2 560 x 1 080). С 33% повече пространство на екрана в широчина, отколкото при екран с резолюция FHD (1 920 x 1 080), можете успешно да извършвате по-голям брой дейности – без да прескачате между програмите.

![]() | OnScreen Control Управление с няколко кликвания Можете да персонализирате работното пространство, като разделите дисплея или регулирате основните опции на монитора само с няколко щраквания на мишката. |
USB Type-C™ (алт. режим DisplayPort)
Лесно свързване
LG 34WQ650 разполага с порт USB Type-C™ и поддържа алтернативен режим на DisplayPort. Посредством един-единствен кабел USB Type-C™ към външен монитор могат да бъдат прехвърляни пълни DisplayPort сигнали за изображения, без да са необходими специални кабели за дисплей или активни адаптери.

Waves MaxxAudio®
Система за завладяващ звук
Този елегантен дисплей е с тънко скосяване от трите страни и нищо не ви разсейва от зашеметяващо прецизната реалистична картина, а двете 7-ватови стереослушалки с MaxxAudio® допълват завладяващото преживяване.


Защитете очите си с функциите за грижа за очите

Ергономичен дизайн
Лесно и удобно
Стойката One-Click улеснява монтажа без никакво оборудване и позволява гъвкаво регулиране на височината и накланянето на големия екран, за да застане в оптималната за вас позиция.

| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms (GtG at Faster), 1ms MBR |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 7W x2, Waves MaxxAudio |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.7 x 26.0 x 56.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10. HDR Effect, DisplayHDR 400; Flicker Safe, Black Stabilizer, Crosshair; Headphone Out |
Виж още Монитори LG
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1080 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен/Сребрист |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
122.29 €
/239.17 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
154.22 €
/301.62 лв
-
121.33 €
/237.31 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
613.31 €
/1199.53 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
750.57 €
/1467.99 лв
-
85.64 €
/167.51 лв
-
244.83 €
/478.85 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
123.88 €
/242.29 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
70.05 €
/137.00 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
96.80 €
/189.33 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
679.00 €
/1328.01 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
116.45 €
/227.77 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
104.43 €
/204.25 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Dell Alienware AW3225DM, 31.5" (80.01cm) VA панел, 180Hz, QHD, 1ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB306.49 €
/599.44 лв
Монитор Samsung ViewFinity LS-32D600EAU (2024), 32" (81.28cm) IPS панел, 100Hz, QHD, 5ms, HDR10, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub306.26 €
/598.99 лв
Монитор IIYAMA XUB2797QSNP-B1, 27" (68.58cm) IPS панел, 100Hz, WQHD, 1ms, 80 000 000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, LAN306.18 €
/598.84 лв






























































































