Lenovo Legion R27qe
| Category | Specification |
|---|---|
| Display | |
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7 x 335.7 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560 x 1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 109 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT) / 1–5 ms (Levels 4–Off) |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Refresh Rate | 200Hz |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Screen Surface | Anti-glare |
| Curvature | None |
| Touchscreen | None |
| Audio & Camera | |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power | |
| Consumption (Typical / Max) | 22W / 65W |
| Power Adapter | Integrated |
| Design | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.9 mm |
| Mounting | VESA mount 100mm |
| Dimensions (WxDxH) | Head: 613.1 x 45.0 x 366.1 mmLowest: 613.1 x 258.8 x 383.2 mmHighest: 613.1 x 258.8 x 518.2 mm |
| Packaging Dimensions | 685.0 x 162.0 x 485.0 mm |
| Weight (With / Without Stand) | 5.9 kg / 4.0 kg |
| Packaging Weight | 7.5 kg |
| Pen | None |
| Connectivity | |
| USB Ports | None |
| Video Connectors | 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 200 Hz |
| Време за реакция: | 0.5 ms |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
117.74 €
/230.27 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
207.79 €
/406.40 лв
120.00 € лв -
188.42 €
/368.52 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
148.71 €
/290.86 лв
120.00 € лв -
322.65 €
/631.04 лв
120.00 € лв -
100.79 €
/197.13 лв
120.00 € лв -
100.85 €
/197.25 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
370.76 €
/725.15 лв
120.00 € лв -
971.44 €
/1899.97 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
177.46 €
/347.09 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
775.11 €
/1515.98 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
91.02 €
/178.02 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
146.55 €
/286.62 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
1774.63 €
/3470.88 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
99.25 €
/194.11 лв
120.00 € лв -
529.20 €
/1035.03 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
91.67 €
/179.30 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
100.79 €
/197.13 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1466.14 €
/2867.51 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
166.74 €
/326.12 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
163.92 €
/320.59 лв
120.00 € лв -
106.60 €
/208.49 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв
Монитор Asus ZenScreen Touch MB16AHV, преносим, 15.6" (39.62 cm) IPS панел, Full HD, 5ms, 250cd/m2, Mini HDMI, USB Type-C178.11 €
/348.35 лв
Монитор Acer Vero B7 B247YD6bmiprczx (UM.QB7EE.601), 23.8"(60.45cm) IPS панел, 120Hz, 4ms, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI178.54 €
/349.19 лв
Монитор LG 24TQ510S-WZ, 23.6" (59.94 cm) VA панел, HD, 14ms, 200 cd/m2, HDMI, USB177.46 €
/347.09 лв
























































































