| Specification | |
|---|---|
| Display | |
| Screen Size Class | 24" |
| Viewable Screen Size | 23.8" |
| Screen Mode | Full HD |
| Panel Technology | IPS |
| Response Time | 5 ms (8ms GTG / 5ms GTG Fast) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| Viewing Angles | 178° (H) / 178° (V) |
| Mount Type | Panel Mount |
| Backlight Technology | LED Edgelight System |
| HDCP Support | Yes |
| Tilt Angle | -5° to 21° |
| Features | Security Lock, Cable Lock Slot, BFR Free, PVC Free, Arsenic-free Glass, Mercury-free, Anti-glare, Eye Comfort, 3-sided Bezel Less |
| Stand Adjustments | Tilt |
| Stand Included | Yes |
| Glass Hardness | 3H |
| Operation Hours | 12 Hours/7 Days |
| Video | |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Standard Refresh Rate | 100 Hz |
| Colour Supported | 16.7 Million |
| Native Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Pixel Density (PPI) | 93 |
| Max Preset Resolution | VGA: 1920x1080 @ 60HzHDMI: 1920x1080 @ 100Hz |
| Connectivity | |
| HDMI Port | 1 (HDCP 1.4, up to FHD @ 100Hz) |
| VGA Port | 1 |
| Video Port | Yes |
| Environmental Conditions | |
| Operating Temp Range | Not specified |
| Non-op Temp Range | -4°F to 140°F (-20°C to 60°C) |
| Operating Humidity | 10% to 80% (Non-condensing) |
| Non-operating Humidity | 5% to 90% (Non-condensing) |
| Max Operating Altitude | 16,404 ft (5000 m) |
| Max Non-op Altitude | 40,000 ft (12,192 m) |
| Power | |
| Input Voltage Range | 100–240V AC |
| Operating Power Consumption | 12.80 W |
| Standby / Off Mode | 0.3 W |
| Max Power Consumption | 28.50 W |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Current | 700 mA |
| Energy Efficiency Class | D |
| Physical Specs | |
| VESA Mount Compatible | Yes (100 x 100 mm) |
| Dimensions (W x H x D) | 538.64 x 324.21 x 47.70 mm |
| With Stand (W x H x D) | 538.64 x 412.26 x 178.81 mm |
| Bezel Width (Top / Bottom / Left / Right) | 5.80 mm / 17.43 mm / 5.80 mm / 5.80 mm |
| Weight (without / with stand) | 2.80 kg / 3.47 kg |
| Stand (H x W x D) | 173.93 x 240.42 x 178.81 mm |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
448.05 €
/876.30 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
513.29 €
/1003.92 лв
-
238.68 €
/466.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1242.17 €
/2429.48 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
293.45 €
/573.93 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
271.00 €
/530.03 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
159.99 €
/312.91 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
Монитор IIYAMA TF2234MC-B7AGB, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 8ms, 350cd/m2, DP/HDMI/VGA
518.99 €
/1015.06 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
171.99 €
/336.38 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
206.87 €
/404.61 лв
225.57 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
146.95 €
/287.40 лв
152.63 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
553.81 €
/1083.16 лв
665.77 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
349.31 €
/683.20 лв
381.39 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
111.36 €
/217.81 лв
115.71 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
160.95 €
/314.80 лв
177.05 € -
142.89 €
/279.47 лв
149.87 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
322.65 €
/631.04 лв
357.84 € -
98.99 €
/193.61 лв
114.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Acer Nitro KG270P0bi (UM.HX0EE.047), 27" (68.58 cm) VA панел, 144Hz, Full HD, 0.5ms, 100 000 000:1, 250 cd/m2, HDMI, VGA98.93 €
/193.49 лв
Монитор AOC 24G42E, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 80 000 000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI98.99 €
/193.61 лв
Монитор Xiaomi G24i EU (ELA5625EU), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI98.99 €
/193.61 лв





































































































