| Category | Specification |
|---|---|
| Screen Size Class | 34" |
| Viewable Screen Size | 34" |
| Screen Mode | UW-QHD |
| Panel Technology | Vertical Alignment (VA) |
| Response Time | 1 ms (3ms GTG Fast, 5ms GTG, 1ms GTG Extreme Mode) |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Pixel Pitch | 0.23175 mm x 0.23175 mm |
| Viewing Angles | Horizontal: 178°, Vertical: 178° |
| Mount Type | Panel Mount |
| Backlight Technology | LED Edgelight System |
| HDCP Supported | Yes |
| Maximum Adjustable Height | 5.12" |
| Tilt Angle | -5° to 21° |
| Slant Angle | -4° / 4° |
| Adjustable Stand | Yes |
| Stand Adjustments | Height, Slant, Tilt |
| Stand Included | Yes |
| Glass Hardness | 3H |
| Features | HDR10, Eye Comfort Tech, Anti-glare, Picture in Picture, Picture by Picture, Security Lock, Cable Lock Slot, BFR Free, PVC Free, Narrow Bezel, Arsenic-free Glass, Mercury-free |
| Horizontal Frequency | 25 kHz – 200 kHz |
| Vertical Frequency | 48 Hz – 120 Hz |
| Maximum Resolution | 3440 x 1440 |
| Standard Refresh Rate | 120 Hz |
| Maximum Preset Resolution | 3440 x 1440 @ 120 Hz |
| Color Supported | 1.07 Billion |
| Native Contrast Ratio | 3,000:1 |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Tearing Prevention Technology | AMD FreeSync™ Premium |
| Color Gamut | 95% DCI-P3 (CIE 1976), 99% sRGB (CIE 1931) |
| Pixel Per Inch (PPI) | 109 |
| Speakers | Yes |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output Power | 10 W |
| HDMI Ports | 2 (HDCP 1.4 & 2.2, HDMI 2.1 - WQHD 3440x1440 @120Hz, 10-bit, FRL, HDR, VRR) |
| USB-C Upstream Port | 1 (5Gbps, DisplayPort 1.4 Alt Mode, 65W Power Delivery) |
| USB-A Downstream Ports | 2 (1 with Battery Charging 1.2) |
| USB-C Downstream Port | 1 (5Gbps, Power Delivery up to 15W) |
| USB Type-C Power Delivery | 65 W |
| Built-in Devices | NA |
| Operating Temperature Range | 32°F (0°C) to 104°F (40°C) |
| Non-operating Temperature Range | -4°F (-20°C) to 140°F (60°C) |
| Operating Humidity Range | 10% to 80% (Non-condensing) |
| Non-operating Humidity Range | 5% to 90% (Non-condensing) |
| Maximum Operating Altitude | 16,400 ft |
| Maximum Non-operating Altitude | 40,000 ft |
| Input Voltage Range | 100V AC to 240V AC |
| Operating Power Consumption | 31.0 W |
| Standby Power Consumption | 0.3 W |
| Off-Mode Power Consumption | 0.3 W |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Maximum Power Consumption | 175 W |
| Voltage Current | 2A |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Dimensions (W x H x D) | 31.78" x 14.01" x 4.60" (without stand) |
| Dimensions with Stand | 31.78" x 20.36" x 8.73" |
| Compressed Height with Stand | 16.20" |
| Extended Height with Stand | 20.36" |
| Bezel Width (Top / Bottom / Left / Right) | 0.33" / 0.54" / 0.33" / 0.33" |
| Weight (Approximate) | 15.23 lb (without stand), 20.68 lb (with stand) |
| Stand (H x W x D) | 16.15" x 10.20" x 8.73" |
| Package Contents | Monitor, Stand, Side I/O Cover, QR Card, Safety/Environmental/Regulatory Info |
| Energy Star | Yes |
| Country of Origin | China |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Разделителна способност (max): | 3440 x 1440 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Тип матрица: | LED |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Тъчскрийн: | Не |
| 3D: | Не |
| Извит: | Да |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
98.25 €
/192.17 лв
120.00 € лв -
98.25 €
/192.17 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.89 €
/173.85 лв
120.00 € лв -
149.67 €
/292.72 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
381.07 €
/745.30 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
340.58 €
/666.11 лв
120.00 € лв -
140.58 €
/274.96 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
288.48 €
/564.23 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
122.03 €
/238.68 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор KOORUI E2212F, 22" (55.88 cm), VA панел, 100Hz, FHD, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA67.28 €
/131.58 лв
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Acer SA242YH1bi (UM.QS2EE.109), 23.8" (60.45 cm), VA панел, 100Hz, Full HD, 4ms, 250cd/m2, HDMI, VGA75.58 €
/147.83 лв





























































































