Lenovo ThinkVision E65 LFD

Specifications
Performance
| Display Size | 64.5" |
| View Area | 1428.5x803.5 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | DLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 3840x2160 |
| Pixel Pitch | 0.372x0.372 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 68 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 8ms |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Contrast Ratio | 5000:1 |
| Color Gamut | 72% NTSC, 75% DCI-P3, 95% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | 10Wx2 |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 110W / 380W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
Design
| Stand | Tilt support |
| Case Color | Black |
| Side Bezel Width | 1.9 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 300 x 300 mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Pen | None |
Dimensions (WxDxH)
| 1446.3 x 126 x 847 mm |
Connectivity
| USB Port | 4x USB-A (USB 5Gbps), 1x USB-C® (USB 5Gbps, PD 15W), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream), 1x USB-C (USB 10Gbps, 96W PD3.1, USB upstream) |
| Video Connector | 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x DP 1.4 out, 1x USB-C® (DP 1.4 Alt Mode HBR3) |
| Network Connectivity | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
Certifications
| Environmental Certification | ENERGY STAR® Certified, EPEAT™ Silver, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-F) |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Sync Technology | None |
Special Features
- HDR10 Compliance
- Picture In Picture (PIP) / Picture By Picture (PBP) Support
- Lenovo ThinkColour (Lenovo Accessories and Display Manager) Support Lenovo ThinkColour supports Windows® 10 & 11, Mac OS (functions vary across systems). Lenovo Accessories and Display Manager is formerly Lenovo Display Control Center.
- AI Power Saving (5%)
- DaisyChain Support (Up to 4)
- Hardware Low Blue Light
- KVM Switch
- Smart Power The Smart Power function intelligently detects overall power consumption and dynamically manages the power delivery to each device
Виж още Специализирани Монитори Lenovo
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 64.5" (163.83 cm) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | F |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.94 €
/132.88 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
313.65 €
/613.44 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Интерактивен дисплей Samsung LH55WMBWBGCXEN, 55" (139.7 cm) тъч дисплей, DP, HDMI, USB, LAN, Wireless, Bluetooth1242.17 €
/2429.48 лв
Тъч дисплей IIYAMA TF3239AS-B1AG, 31.5" (80.01cm) Full HD IPS панел, DisplayPort, HDMI, USB, RS232, LAN1230.61 €
/2406.86 лв
Публичен дисплей Dahua LDV43-SAI200, 43" (109.22 cm), Full HD, LAN, RS232, USB, Wi-Fi, SD карта1314.75 €
/2571.44 лв































































































