Lenovo Legion Pro 27Q-10
- 26.5" QHD, PureSight QD-OLED display
99% sRGB and 99% DCI-P3 color gamut, 1.07b color support and True 10-bit color depth
Dolby Vision® + VESA Certified DisplayHDR™ True Black 400
280Hz high refresh rate, 0.03ms extreme response time, ClearMR 15000
AMD FreeSync™ Premium Pro and VESA Adaptive Sync

| PERFORMANCE | |
| Display Size | 26.5" |
| View Area | 590.4x333.7 mm |
| Panel | QD-OLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Pixel Pitch | 0.2292x0.2292 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 110 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 0.03 ms (G to G) |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 99% DCI-P3 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | None |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 75W / 125W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.3 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Pen | None |
Dimensions (WxDxH)
| |
| |
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 763.0 x 150.0 x 486.0 mm (29.90 x 5.91 x 19.13 inches) |
Weight
|
| |
| Packaging Weight | 9.5 kg (20.9 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | 1 x USB-B (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1, USB Upstream), 3 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1 USB Downstream) |
| Video Connector | 2x HDMI® 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3) |
| Network Connectivity | None |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | EU Energy Efficiency Level (Level-F), Volatile Organic Compound Certification, RoHS |
| Ergonomic Certification | Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution) |
| Sync Technology | VESA Adaptive Sync, AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Special Features |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows 11 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 26.5" (67.31 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | QD-OLED |
| Честота на опресняване: | 280 Hz |
| Време за реакция: | 0.03 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.68 €
/503.98 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
91.84 €
/179.63 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.65 €
/331.80 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
142.63 €
/278.96 лв
-
79.56 €
/155.61 лв
-
1244.04 €
/2433.12 лв
-
246.00 €
/481.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
93.96 €
/183.78 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
93.96 €
/183.78 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
112.39 €
/219.82 лв
-
93.72 €
/183.30 лв
-
884.41 €
/1729.76 лв
-
525.23 €
/1027.27 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
744.99 €
/1457.07 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
391.90 €
/766.48 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
736.28 €
/1440.04 лв
799.97 € -
687.17 €
/1344.00 лв
747.16 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор ASRock Phantom Gaming PGO27QFS, 27" (68.58cm) OLED панел, 240Hz, QHD, 0.03ms (GtG), 1 500 000:1, 275cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Gen 1 Type-C, USB477.77 €
/934.44 лв
Монитор HP Serie 7 Pro 727pu (8J9E6UT), 27" (68.58 cm) IPS панел, 120Hz, QHD, 5ms, 10 000 000:1, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt 4477.36 €
/933.64 лв
Монитор BenQ PD2706U (9H.LLJLB.QBE), 27" (68.58 cm) IPS панел, 4K/UHD, 5ms, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI482.41 €
/943.52 лв










































































































