Завладяващ дисплей за още по-добро визуално изживяване: Повишете ефективността и се насладете на дневната си доза забавление с Lenovo D32qc-20. Неговият NearEdgeless QHD дисплей в комбинация с извивка от 1500R на екрана предлага завладяваща визуализация за още по-добро изживяване. Независимо дали играете игри, сърфирате в интернет, или гледате видео, този монитор ще ви очарова през цялото време. D32qc-20 предлага впечатляващо гейминг изживяване благодарение на своята висока честота на опресняване, кратко време за реакция и технология AMD FreeSync™*. Наред с това той е оборудван със стойка с накланяне и сертифициран по TÜV Rheinland Low Blue Light за повече удобство в ежедневната употреба.
Функции & предимства
- Превъзходно визуално изживяване: 31,5-инчовият дисплей с NearEdgeless дизайн на рамката от 3-те страни превръща гледането на онлайн съдържание във визуално удоволствие. Насладете се на впечатляваща яснота с 2560 x 1440 QHD разделителна способност, която ще плени въображението ви. Екранът с извивка от 1500R гарантира панорамен изглед и завладяващо визуално изживяване.
- Задоволете своя апетит за игри: Насладете се на неинтензивен гейминг с D32qc-20, който предлага 75 Hz честота на опресняване, за да елиминира размазването при движение. Няма да пропуснете нито един детайл благодарение на времето за реакция от 4 ms, което елиминира ефектите на поява на черти и „ghosting“, позволявайки да се насладите на всяка секунда от играта. Възползвайте се от гладко гейминг изживяване с помощта на технологията AMD FreeSync™*, която намалява насичането на картината и забавянето.
- Повече удобство: За повече комфорт на потребителя D32qc-20 дава възможност за 100 mm VESA монтаж, позволявайки инсталиране на монитора към стена за по-добра видимост. Портовете за достъпност, като HDMI 1.4, DP 1.2 и аудио изход, дават възможност за лесно свързване към други устройства. Този монитор е сертифициран по TÜV Rheinland Low Blue Light и по този начин предпазва очите от вредната синя светлина.
Технически спецификации:
| Дисплей | |
|---|---|
| Размер на панела | 31,5 инча |
| Разделителна способност | 2560x1440 |
| Тип на панела | NearEdgeless от 3 страни VA |
| Извивка | 1500R |
| Подсветка | WLED |
| Яркост (типична) | 250 cd/m² |
| Яркост (пикова) | 300 cd/m² |
| Съотношение на изображението | 16:9 |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
| Време за реакция | 4 ms (екстремен режим) |
| Съотношение на контраста (типично) | 3000:1 |
| Динамично съотношение на контраста (типично) | 3M:1 |
| Ъгъл на видимост (Х x В) | 178°/178° |
| Цветова гама | 72% |
| Поддръжка на цветове | 16,7 M |
| Предотвратяване на отблясъци | Да |
| Свързаност | |
| Свързаност | 1 x HDMI 1.4 1 x DP 1.2 1 x аудио изход (3,5 mm) |
| Специални характеристики | |
| Технология на синхронизиране | AMD FreeSync™ |
| Механични | |
| Стойка | Ъгъл на накланяне (напред/назад): -3,5°/21,5° |
| Възможност за VESA монтаж | Да, 100 x 100 mm |
| Слот за Kensington заключване | Да |
| Сертифициране | |
| TÜV Rheinland Low Blue Light | Да |
| RoHS (ЕС 2002/95/ЕО) | Да |
| Захранване | |
| Консумация на мощност | Типична/макс.: 45 W/64 W Изключен режим: <0,3 W Режим на заспиване/изключен режим: <0,3 W |
| Размери | |
| Размер с опаковката (Д x В x Ш) | 186 x 523 x 870 mm 7,32 x 20,59 x 34,25 инча |
| Размер без опаковката със стойка (Д x В x Ш) | 237,0 x 527,2 x 709,7 mm 9,33 x 20,76 x 27,94 инча |
| Тегло с опаковката | 10,25 kg/22,59 lbs |
| Тегло без опаковката | 7,36 kg/16,23 lbs |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 31.5" (80.01 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.62 €
/503.86 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
91.76 €
/179.46 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.50 €
/331.50 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
142.63 €
/278.96 лв
-
79.56 €
/155.61 лв
-
1244.04 €
/2433.12 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
385.78 €
/754.53 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Lenovo Legion Pro 27Q-10 (67D2UAC1EU), 26.5"(67.31cm) QD-OLED панел, 280Hz, QHD, 0.03ms, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB478.44 €
/935.74 лв
Монитор ASRock Phantom Gaming PGO27QFS, 27" (68.58cm) OLED панел, 240Hz, QHD, 0.03ms (GtG), 1 500 000:1, 275cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Gen 1 Type-C, USB477.77 €
/934.44 лв
Монитор HP Serie 7 Pro 727pu (8J9E6UT), 27" (68.58 cm) IPS панел, 120Hz, QHD, 5ms, 10 000 000:1, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt 4477.36 €
/933.64 лв
































































































