| Интерфейс | |
| Брой Ethernet LAN (RJ-45) порта | 2 |
| WAN порт | Ethernet (RJ-45) |
| Data network | Not supported |
| Флаш памет | 256 MB |
| Оперативна памет | 1024 MB |
| Ethernet LAN характеристики | |
| Ethernet LAN връзка | Да |
| Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Кабел технологии | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wireless LAN характеристики | |
| Wi-Fi | Не |
| Мрежови възможности | |
| Мрежов стандарт | IEEE 802.3ab |
| Протоколи | |
| DHCP клиент | Да |
| DHCP сървър | Да |
| Design | |
| Цвят на продукта | Black |
| Монтаж в сървърен шкаф | Да |
| Форм фактор | 1U |
| Енергийна консумация и управление | |
| AC input voltage | 200-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Консумирана мощност | 54 W |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 360 mm |
| Дълбочина | 300 mm |
| Височина | 44.2 mm |
| Тегло | 3450 g |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 45 °C |
| Температура за съхранение | -40 - 70 °C |
| Диапазон на влажноста при експлоатация | 5 - 90 % |
| Относителна влажност при съхранение | 5 - 90 % |
| Нормална височина за работа | 0 - 5000 m |
Виж още Рутери Жични HPE
Виж всички Рутери Жични в категорията
Документация
Технически характеристики
| Максимална скорост: | 1000 Gbit/s |
|---|
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Рутер ZyXEL P-660R-T1, 1x LAN, ADSL2+13.40 €
/26.21 лв
Рутер irLAN R08M OfficePro Broadband Router, 8x LAN 10/10017.18 €
/33.61 лв
Рутер MikroTik hEX Lite, 5x LAN 10/100, 64MB RAM36.30 €
/71.00 лв




