HP G2 4Z7Z7AA
Convert your laptop's high-speed USB 3.0 connection to a fast 10/100/1000 Ethernet connection with the HP USB 3.0 to Gigabit RJ45 Adapter G2.
Reliable Connectivity
Get reliable connectivity from a wired Ethernet connection to corporate networks and the Internet.
Easy to use
Connect the USB end of the adapter to any USB-A port on your laptop and the Ethernet connector to your Ethernet cable. There are no drivers to download because they're pre-installed.
| General | |
| Device Type | Network adapter |
| Form Factor | External |
| Interface (Bus) Type | SuperSpeed USB 3.0 |
| Networking | |
| Ports | Gigabit Ethernet x 1 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Cabling Type | Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Data Transfer Rate | 1 Gbps |
| Features | WOL, PXE boot |
| Compliant Standards | USB 3.0 |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x 1000Base-T - RJ-45 - female |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 17.2 cm |
| Depth | 2.1 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Weight | 21 g |
Виж още Мрежови адаптери Жични HP
Виж всички Мрежови адаптери Жични в категорията
| Интерфейс: | USB А(м) |
|---|---|
| Максимална скорост: | 1000 Gbit/s |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
36.87 €
/72.11 лв
120.00 € лв -
107.22 €
/209.71 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.14 €
/86.33 лв
120.00 € лв -
27.73 €
/54.24 лв
120.00 € лв -
169.78 €
/332.06 лв
120.00 € лв -
9.19 €
/17.98 лв
120.00 € лв -
6.90 €
/13.50 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/24.99 лв
120.00 € лв -
89.76 €
/175.55 лв
120.00 € лв -
56.42 €
/110.34 лв
120.00 € лв -
199.46 €
/390.10 лв
120.00 € лв -
105.97 €
/207.26 лв
120.00 € лв -
17.28 €
/33.80 лв
120.00 € лв -
20.64 €
/40.38 лв
120.00 € лв -
99.00 €
/193.64 лв
120.00 € лв -
168.87 €
/330.28 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
32.86 €
/64.26 лв
120.00 € лв -
6.90 €
/13.50 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/24.99 лв
120.00 € лв -
35.43 €
/69.29 лв
120.00 € лв -
254.27 €
/497.31 лв
120.00 € лв -
208.55 €
/407.89 лв
120.00 € лв -
143.74 €
/281.12 лв
120.00 € лв -
188.08 €
/367.84 лв
120.00 € лв -
485.72 €
/949.98 лв
120.00 € лв -
36.29 €
/70.99 лв
120.00 € лв -
168.87 €
/330.28 лв
120.00 € лв -
256.91 €
/502.48 лв
120.00 € лв -
94.65 €
/185.13 лв
120.00 € лв -
20.64 €
/40.38 лв
120.00 € лв -
27.73 €
/54.24 лв
120.00 € лв -
62.05 €
/121.37 лв
120.00 € лв -
10.10 €
/19.76 лв
120.00 € лв -
12.24 €
/23.94 лв
120.00 € лв -
10.10 €
/19.76 лв
120.00 € лв -
17.01 €
/33.27 лв
120.00 € лв -
168.87 €
/330.28 лв
120.00 € лв -
94.65 €
/185.13 лв
120.00 € лв
-
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
64.63 €
/126.41 лв
120.00 € лв -
89.76 €
/175.55 лв
120.00 € лв -
168.87 €
/330.28 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
40.90 €
/79.99 лв
120.00 € лв -
51.20 €
/100.14 лв
120.00 € лв -
148.40 €
/290.24 лв
120.00 € лв -
28.81 €
/56.34 лв
120.00 € лв -
122.70 €
/239.99 лв
120.00 € лв -
330.48 €
/646.36 лв
120.00 € лв -
66.08 €
/129.24 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
23.40 €
/45.76 лв
120.00 € лв -
21.11 €
/41.29 лв
120.00 € лв -
32.91 €
/64.36 лв
120.00 € лв -
301.66 €
/589.99 лв
120.00 € лв -
32.22 €
/63.02 лв
120.00 € лв -
36.24 €
/70.88 лв
120.00 € лв -
56.52 €
/110.55 лв
120.00 € лв -
267.42 €
/523.03 лв
120.00 € лв -
290.80 €
/568.76 лв
120.00 € лв -
176.75 €
/345.70 лв
120.00 € лв -
593.66 €
/1161.09 лв
120.00 € лв -
231.81 €
/453.39 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
24.63 €
/48.18 лв
120.00 € лв -
613.03 €
/1198.99 лв
120.00 € лв -
284.99 €
/557.39 лв
120.00 € лв
-
952.42 €
/1862.78 лв
120.00 € лв -
407.90 €
/797.78 лв
120.00 € лв -
106.72 €
/208.72 лв
120.00 € лв -
125.07 €
/244.62 лв
120.00 € лв -
10.63 €
/20.78 лв
120.00 € лв -
215.67 €
/421.81 лв
120.00 € лв -
20.44 €
/39.98 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
208.20 €
/407.19 лв
120.00 € лв -
114.40 €
/223.76 лв
120.00 € лв -
7.10 €
/13.89 лв
120.00 € лв -
21.14 €
/41.34 лв
120.00 € лв
Мрежова карта Cudy WE3000S, от PCI-E към Wi-Fi AX/Bluetooth 5.2, червена33.06 €
/64.66 лв
Мрежови адаптер Vivanco, USB-C to Ethernet Adapter, бял29.14 €
/56.99 лв
Мрежови адаптер USB 3.0 Gigabit LAN Ethernet, 1000Mbps28.81 €
/56.34 лв













































































