
Купи избрани захранвания и охладители EVGA и вземи подарък - термо паста Kingpin Cooling 1г.
Срок на кампанията: 06.01.2022 - 31.03.2022
CABLE LENGTH
| ATX Cable | 1x 600mm (m) |
| EPS Cable | 1x 700mm (m) |
| PCIE Cable | 1x 700mm, 1x 700mm, 820mm (m) |
| SATA Cable | 2x 550mm, 650mm, 750mm (m) |
| Four-Pin Peripheral Cable | 1x 550mm, 650mm, 750mm, 850mm (m) |
| Floppy Adapter | 1x 100mm |
| AC Power | 1x 1500mm (m) |
| Modular Cable Type | Full |
CONNECTOR QUANTITY
| 24 Pin ATX | 1x 24pin |
| EPS (CPU) | 1x 8pin (4+4) |
| PCIE | 3x 8pin (6+2) |
| SATA | 6x |
| Four-Pin Peripheral | 4x |
| Floppy | 1x |
POWER SPECS
| AC Input | 100-240V~, 9-4.5A, 60/50Hz | ||||
| Rail | +3.3V | +5V | +12V | +5Vsb | -12V |
| Max Output | 24A | 24A | 54.1A | 3A | 0.5A |
| 120W | 650W | 15W | 6W | ||
| Total | 650W | ||||
ADDITIONAL DETAILS
| Operating Temperature | 0° to 50° C |
| Japanese Capacitors | 100% |
| ECO Mode | Yes |
| MTBF | 100,000 Hours |
| Net Weight | 6 lbs |
| Size | 86mm (H) x 150mm (W) x 140mm (L) |
| Approvals | TUV, CB, CE, FCC, RCM, cTUVus, WEEE, RoHS Compliance with ErP Lot 3 2014 Requirement |
| Fan Size / Bearing | 135mm Fluid Dynamic Bearing |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Захранвания Настолни компютри EVGA
Виж всички Захранвания Настолни компютри в категорията
| Изходна мощност: | 650 W |
|---|---|
| Модулен блок: | Да |
| Форм фактор: | ATX |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
21.85 €
/42.74 лв
120.00 € лв -
64.43 €
/126.01 лв
120.00 € лв -
39.93 €
/78.10 лв
120.00 € лв -
45.57 €
/89.13 лв
120.00 € лв -
40.48 €
/79.17 лв
120.00 € лв -
82.66 €
/161.67 лв
120.00 € лв -
145.55 €
/284.67 лв
120.00 € лв -
9.66 €
/18.90 лв
120.00 € лв -
142.83 €
/279.36 лв
120.00 € лв -
37.80 €
/73.93 лв
120.00 € лв -
239.70 €
/468.81 лв
120.00 € лв -
57.66 €
/112.78 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
147.04 €
/287.58 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
108.99 €
/213.17 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/25.00 лв
120.00 € лв -
177.12 €
/346.42 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/25.00 лв
120.00 € лв -
52.59 €
/102.87 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
239.70 €
/468.81 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
116.11 €
/227.10 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
27.46 €
/53.71 лв
120.00 € лв -
29.88 €
/58.44 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
77.67 €
/151.91 лв
120.00 € лв -
23.60 €
/46.15 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
57.24 €
/111.95 лв
120.00 € лв -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
29.88 €
/58.44 лв
120.00 € лв -
38.97 €
/76.21 лв
120.00 € лв -
38.97 €
/76.21 лв
120.00 € лв -
38.97 €
/76.21 лв
120.00 € лв -
93.66 €
/183.18 лв
120.00 € лв
-
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
187.99 €
/367.68 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
117.99 €
/230.77 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
108.99 €
/213.17 лв
120.00 € лв -
51.99 €
/101.68 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
41.66 €
/81.47 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
57.99 €
/113.42 лв
120.00 € лв -
106.99 €
/209.25 лв
120.00 € лв -
101.99 €
/199.48 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
45.69 €
/89.37 лв
120.00 € лв -
30.00 €
/58.67 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.00 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв
-
22.53 €
/44.07 лв
120.00 € лв -
41.79 €
/81.73 лв
120.00 € лв -
198.99 €
/389.19 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
31.04 €
/60.72 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
56.29 €
/110.09 лв
120.00 € лв -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв
Захранване Omega, 350W, Passive PFC, 120мм вентилатор7.74 €
/15.13 лв
Захранване Makki ATX 400-120, 400W, 120mm вентилатор14.65 €
/28.64 лв
Захранване Inter-Tech SL-500K, 500W, Passive PFC, 120mm вентилатор26.39 €
/51.61 лв































































