

unite as one
The MAG series fights alongside gamers in pursuit of honor.
With added military-inspired elements in these gaming products, they were reborn as the symbol of sturdiness and durability.

ATX 3.1 Ready
It has an output port that is compliant with PCIe CEM 5.1 and Intel PSDG (Power Supply Design Guide)ATX 3.1, also this power supply can hold up to 2x total power excursion and 3x GPU power excursion.

SPECIFICATIONS:
| Specification | Details |
|---|---|
| Efficiency Rating | 80 PLUS Gold (up to 90%) |
| Modular | No (Non-modular) |
| Fan Size | 120 mm |
| Fan Bearing | Sleeve Bearing |
| Dimensions (DxWxH) | 140 x 150 x 86 mm |
| PFC Type | Active PFC |
| Input Voltage Range | 100~240 VAC |
| Power Watt | 850W |
| Power Excursion | 1700W (up to 200% of the PSU's rated power for 100μs) |
| Input Frequency Range | 47-63Hz |
| Protection | OCP / OVP / OPP / OTP / SCP |
| ATX (24 pin) | 1 |
| EPS (4+4 pin) | 2 |
| PCI-E 5.1 (16 pin) | 1 |
| PCI-E (6+2 pin) | 2 |
| SATA (15 pin) | 4 |
| PERIPHERAL (4 pin) | 2 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Захранвания Настолни компютри MSI
Виж всички Захранвания Настолни компютри в категорията
| Изходна мощност: | 850 W |
|---|---|
| Модулен блок: | Не |
| Форм фактор: | ATX |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
17.48 €
/34.19 лв
-
42.30 €
/82.74 лв
-
90.92 €
/177.83 лв
-
34.26 €
/67.01 лв
-
24.40 €
/47.73 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
43.56 €
/85.19 лв
-
44.73 €
/87.48 лв
-
11.70 €
/22.89 лв
-
10.12 €
/19.80 лв
-
111.38 €
/217.84 лв
-
90.92 €
/177.83 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
112.84 €
/220.69 лв
-
26.81 €
/52.44 лв
-
26.81 €
/52.44 лв
-
38.65 €
/75.59 лв
-
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
40.64 €
/79.49 лв
-
120.68 €
/236.03 лв
-
22.72 €
/44.43 лв
-
63.52 €
/124.24 лв
-
53.68 €
/104.99 лв
-
83.66 €
/163.63 лв
-
109.22 €
/213.62 лв
-
5.57 €
/10.90 лв
-
27.46 €
/53.71 лв
-
83.32 €
/162.95 лв
85.27 € -
34.67 €
/67.81 лв
-
30.94 €
/60.51 лв
-
42.20 €
/82.54 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
141.43 €
/276.62 лв
-
63.52 €
/124.24 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
38.56 €
/75.41 лв
-
81.69 €
/159.78 лв
-
520.77 €
/1018.54 лв
-
92.50 €
/180.92 лв
-
30.94 €
/60.51 лв
-
26.81 €
/52.44 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
107.98 €
/211.19 лв
-
43.56 €
/85.19 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
213.99 €
/418.53 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
111.38 €
/217.84 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
123.99 € -
284.99 €
/557.39 лв
298.99 € -
53.99 €
/105.60 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
57.99 €
/113.42 лв
-
323.99 €
/633.67 лв
338.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
64.99 €
/127.11 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
-
167.99 €
/328.56 лв
-
6.14 €
/12.00 лв
-
20.30 €
/39.71 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
30.00 €
/58.67 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
21.22 €
/41.51 лв
-
18.67 €
/36.51 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
60.41 €
/118.14 лв
-
145.48 €
/284.53 лв
161.28 € -
90.54 €
/177.07 лв
93.18 € -
104.34 €
/204.08 лв
107.40 € -
19.99 €
/39.10 лв
22.89 € -
179.99 €
/352.03 лв
199.99 € -
83.32 €
/162.95 лв
85.27 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
158.99 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
164.99 €
/322.69 лв
199.99 € -
78.42 €
/153.38 лв
96.60 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
108.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
123.99 € -
44.77 €
/87.57 лв
48.75 € -
323.99 €
/633.67 лв
338.99 € -
284.99 €
/557.39 лв
298.99 € -
67.89 €
/132.78 лв
68.99 €
Захранване Cougar Gaming GEX Pro 750, 750W, Active PFC, 80+ Gold, 120mm вентилатор89.71 €
/175.45 лв
Захранване DeepCool Gamer Storm PQ850G, 850W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор89.00 €
/174.07 лв
Захранване Darkflash PMT1050-A3, 1050W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор90.02 €
/176.06 лв






















































































