| Размер: | 15.6" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 700 :1 |
| Ъгли на виждане: | 160º / 160º |
| Време за реакция: | 25 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Колонки: | 2 x 2W |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| USB-C: | 1 x USB-C |
| Аудио: | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Изходи: | 3x Micro-USB ports (Top, Left, Right) |
| VESA: | 75x75 + 100x100 |
| Стойка: | В комплекта |
| Функции: | Multiple mounting options including – stand, wall mount and pole mount ; Optional Peripherals |
| Включени аксесоари: | Touchmonitor, Quick Install Guide, HDMI cable, Power brick, 2x cable clamps, 2x tie wraps, EEI Label, USB Cable (USB Type-A to Type-C), NA Power cable, EU Power cable, 3x screws (M3x8mm) for cable clamps, 2x screws (M3x10mm) for cable doors |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 12 W |
| Сертификати: | IK07, Canada cUL, IC; Europe CE; Japan VCCI; United States UL, FCC; China CCC; Korea, KCC, e-standby; Australia RCM; Mexico NOM; Taiwan BSMI; International CB; RoHS, China RoHS, WEEE, REACH; India BIS; Russia EAC |
| Цвят на корпуса: | Черен |
Виж още Специализирани Монитори Elo
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 15.6" (39.62 см) |
|---|---|
| Тип на суичовете: | Дисплей |
| Енергиен клас: | E |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
90.52 €
/177.04 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
235.97 €
/461.52 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Samsung QM50C QMC Series, 50" (127 cm) 4K UHD IPS дисплей, HDMI, DP, USB, RS232, LAN, WiFi, Bluetooth795.27 €
/1555.41 лв
Публичен дисплей Samsung LH13QBRTBGCXEN, 13" (33.02 см)Full HD сензорен мулти-тъч дисплей, HDMI, USB 2.0814.48 €
/1592.99 лв
Публичен дисплей Samsung QB55C, 55" (139.7cm) 4K/UHD дисплей, VA панел, 8GB Flash памет, 350cd/m2, 8ms, 16/7, HDMI, USB, RS-232, Wi-Fi, Bluetooth, LAN818.66 €
/1601.16 лв
























































































