DeepCool PN850M
The DeepCool PN850M is a new power supply that meets the latest Intel ATX 3.1 and PCIe 5.1 standard. With a dedicated 12V-2x6, 5 EPS/PCIe ports, the PN850M provides stable power for a wide range of modern high-power components.
Specs:
| Type | ATX12V V3.1 |
| Product Dimensions | 150×140×86mm (W x L x H) |
| Efficiency certification | 80Plus Gold |
| Fan Size | 120mm |
| Fan Bearing | FDB (Fluid Dynamic Bearing) |
| Topology | Active PFC + Full Bridge SRC LLC + DC to DC |
| Capacitors | Japanese Bulk Capacitor |
| Power Good Signal | 100-150ms |
| Hold Up Time | ≥16ms(80% Load) |
| Efficiency | ≥90% Under Typical Load(50% Loading) |
| Protection | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |
| Operation Temperature | 0 - 40℃ |
| Regulatory | CE/FCC/CCC/cTUVus/RCM/EAC/BIS/TUV-RH |
| Erp Regulation | ErP 2014 |
| Environment Protection | WEEE/RoHS/Triman/P65 |
| MTBF | 100,000 Hours |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Захранвания Настолни компютри DeepCool
Виж всички Захранвания Настолни компютри в категорията
Технически характеристики
| Изходна мощност: | 850 W |
|---|---|
| Модулен блок: | Да |
| Форм фактор: | ATX |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Вземи на изплащане 



Свързани продукти
Захранване A-Data XPG Core Reactor II VE, 750W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор105.45 €
/206.24 лв
Захранване Redragon RGPS850W, 850W, Active PFC, 80 Plus Bronze, 120mm вентилатор106.04 €
/207.40 лв
Захранване Darkflash PMT1050-A3, 1050W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор104.84 €
/205.06 лв





















