Tech specs:
| Color | Black |
|---|---|
| Weight | 0.942KG |
| AC plug | Slim tip |
| Brand | Lenovo |
| Packed weight | 1.084KG |
| Other electrical specifications | Ripple voltage shall be less than 350mV (peak to peak) at 25 deg C. |
| Other operating environment | The power supply can be stored from ambient -31°C to 60°C. |
| Charging port | Slim-tip |
| Packaging dimensions ( W x D x H) | 213mm x146mm x75mm |
| Height | 25.4 mm |
| Cable length | 160.0 mm |
| Maximum operating temperature | 40℃ |
| Minimum operating temperature | 0℃ |
| Maximum relative humidity (%) | 80% |
| Minimum relative humidity (%) | 8% |
| Input power | 100-240 V / 2.5A 50-60 HZ |
| Power | 230W |
| Height | 25.4 mm |
| Width | 160.0 mm |
| Depth | 87.0 mm |
Виж още Захранвания за Лаптопи Lenovo
Виж всички Захранвания за Лаптопи в категорията
Технически характеристики
| Съвместимост: | Lenovo |
|---|---|
| Изходно напрежение: | Не е указано V |
| Изходна мощност: | 230 W |
| За автомобил: | Не |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Вземи на изплащане 



Свързани продукти
Захранване (оригинално) за лаптопи Dell 492-BDNM, 100-240V/1.7A/100W, USB Type-C99.08 €
/193.79 лв
Захранване (оригинално) за лаптоп HP Notebook, 19.5V/10.3A/200W, 4.5 x 3.0 mm99.36 €
/194.33 лв
Захранване (оригинално) за лаптопи Dell 19.5V/6.67A/130W, (4.5x3.0)87.56 €
/171.25 лв

