| General | |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class | Class F |
| Energy Consumption per Year | 32 kWh |
| Diagonal Size | 23.8" |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.274 mm |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Response Time | 4 ms |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 75 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 85 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Backlight Technology | LED backlight |
| Features | Acer Adaptive Contrast Management (ACM), 72% NTSC colour gamut, ComfyView, Zero Frame, Flicker-Less technology, Blue Light Filter technology |
| Colour | Black |
| Dimensions (WxDxH) | 54 cm x 19.6 cm x 42.4 cm - with stand |
| Weight | 4.4 kg |
| Audio | |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Connectivity | |
| Interfaces | VGA HDMI Audio line-out |
| Mechanical | |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Tilt Angle | -5/+25 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| Miscellaneous | |
| Features | VESA interface support |
| Cables Included | 1 x VGA cable |
| MTBF | 30,000 hour(s) |
| Power | |
| Input Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (On mode) | 21.8 W |
| Power Consumption SDR (On mode) | 21.8 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 15 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.39 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.27 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions & Weight Details | Without stand - width: 54 cm - depth: 6.5 cm With stand - width: 54 cm - depth: 19.6 cm - height: 42.4 cm - weight: 4.4 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Weight | 6.5 kg |
| Environmental Standards | |
| TCO Certified | TCO Certified Displays 8 |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| HDMI: | Да |
|---|---|
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 24" (60.96 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
139.60 €
/273.03 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
317.00 €
/619.99 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Samsung Odyssey G5 LS-27CG552 (2023), 27" (68.58cm) VA Curved панел, 165Hz, QHD, 1ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI163.16 €
/319.12 лв
Монитор Acer Nitro XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 100 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI162.98 €
/318.76 лв
Монитор LG 24TQ510S-WZ, 23.6" (59.94 cm) VA панел, HD, 14ms, 200 cd/m2, HDMI, USB162.71 €
/318.23 лв































































































