Acer Vero B277Gbmiprzx

| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | VGA |
| Стандарти | TCO Edge, Win 10 compliant, TUV LBL, EnergyStar |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| USB hub | 4 USB 3.2 + USB-B (1up 4down) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Накланяне | -5° ~ 35° |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | VGA аналогов вход
|
| Наситеност на цветовете | 16.7 милиона |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB |
| Функции | Kensington Lock
|
| Опции за монтиране | Възможност за монтиране на стена
|
| Регулиране височина | 165 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 21 kWh |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Рамка | ZeroFrame |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.44 €
/227.73 лв
-
374.59 €
/732.64 лв
-
559.30 €
/1093.89 лв
-
1960.76 €
/3834.91 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
239.78 €
/468.97 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.46 €
/180.84 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.60 €
/132.21 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
129.77 €
/253.80 лв
-
91.94 €
/179.81 лв
-
129.77 €
/253.80 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
309.71 €
/605.75 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
663.98 €
/1298.63 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.59 €
/732.64 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.77 €
/253.80 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
400.43 €
/783.16 лв
411.52 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор LG 24GS60F-B, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 180Hz, Full HD. 1ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI149.87 €
/293.12 лв
Монитор Samsung Odyssey G4 LS-25BG400 (2022), 25" (63.50 cm) IPS панел, 240Hz, Full HD, 1ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB C149.67 €
/292.72 лв
Монитор Acer Nitro VG250QF3bmiipx (UM.KV0EE.301), 24.5" (62.23 cm) IPS панел, 320Hz, Full HD, 1ms, 100 000 000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI149.58 €
/292.56 лв




























































































