Acer Vero B7
Екологосъобразно визуализиране
Тази серия е сертифицирана по ENERGY STAR®, TCO и EPEAT, отразявайки ангажимента на Acer към околната среда. Изработен е с 85% PCR и 5% пластмаса, която потенциално би попаднала в океана, като същевременно са използвани 100% рециклируеми хартиени опаковки.
.png)
Провеждането на видеоразговори е лесно
Възползвайте се от FHD ИЧ уебкамера1 при всички разговори в Zoom и за провеждане на видеоконферентни разговори. Поддържа и Windows Hello за бързо и лесно влизане в системата.
.png)
| Category | Details |
|---|---|
| Model / Series | Vero B247Y D6 (B7 Series) |
| Part Number | UM.QB7EE.601 |
| Panel / Display | 23.8" (60.5 cm) IPS, LED-backlight, anti-reflective |
| Resolution | 1920 × 1080 (FHD) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Active Area (W x H) | 527 × 296 mm |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 (static), 100M:1 (dynamic) |
| Colors | 16.7M, 99% sRGB |
| Response Time | 4 ms (GTG) |
| Viewing Angles (H/V) | 178° / 178° |
| Refresh Rate | HDMI/DP: up to 120 Hz, VGA: up to 75 Hz |
| Speakers | 2 × 5W |
| Webcam / Mic | 5 MP IR adjustable webcam + Mic array |
| Video Ports | 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, 1× VGA |
| USB Hub | USB 3.2 Hub (1 upstream, 3 downstream) |
| Audio | In / Out |
| Chassis Color | Black |
| Stand (ErgoStand) | Tilt: -5°~35° / Swivel: ±60° / Height: 165 mm / Pivot: ±90° |
| Mounting | 100 × 100 mm VESA |
| Power Supply | Internal |
| Power Consumption | On mode: 9 kWh/1000h / Standby: 0.5 W / Off: 0.3 W |
| Energy Efficiency Class | B (EPREL No. 2108366) |
| Certification | TCO Edge, TÜV LBL, EnergyStar, Win10 Compliant, EPEAT Gold |
| MTBF | 30,000 hrs at 25°C |
| OSD Languages | EN, DE, ES, NL, FR, IT, FI, RU, PT, CN, PL |
| Operating Conditions | Temp: 5°C – 35°C / Humidity: 10% – 85% |
| Storage Conditions | Temp: -20°C – 60°C |
| Security | Kensington Lock |
| Materials | 85% PCR + 5% OBP |
| Dimensions (W × H × D) | 540.3 × 379–544 × 186.1 mm (with stand)540.3 × 330.2 × 49.9 mm (without stand) |
| Weight | 5.2 kg (net, with stand) / 2.92 kg (without stand) / 8.28 kg (packed) |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
118.14 €
/231.06 лв
-
744.99 €
/1457.07 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
90.52 €
/177.04 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
235.97 €
/461.52 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор LG 29U511A-B, 29" (73.66 cm) IPS панел, 100Hz, UWFHD, 5ms, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI176.07 €
/344.37 лв
Монитор Acer Nitro XV270M3bmiiprx (UM.HX0EE.305), 27" (68.58cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 0.5ms, 100 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI175.03 €
/342.33 лв
Монитор LG 24TQ510S-PZ, 23.6" (59.94 cm) VA панел, HD, 14ms, 200 cd/m2, HDMI, USB176.36 €
/344.93 лв


































































































